Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki eddig a legjobb barátom volt ,viszont már teljesen más a kapcsolatunk.

Hónapok óta baratság extrákkal dolog volt. Azt mondta jól érzi magát velem stb..

rendnek rendjén én belezúgtam. Elmondtam neki mit érzek és, hogy nem akarom,hogy visszaéljen ezzel ezért jobb lenne ha nem beszélnénk egy ideig. Azt mondta,hogy nem akar elveszteni. Ez volt kb 1 hónapja. Azóta is kb minden nap találkozunk. Elmegyünk ide-oda vacsizni is elvitt a szüleivel. Valamelyik nap rákérdeztem,hogy ez mi köztünk.. erre annyit mondott,hogy ez már több.. (remek ezzel a válasszal ki lettem segítve). Hozzá teszem régebben nagy nőfaló volt.

Mit tegyek szerintetek?

ő 28 éves én 23 vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm



2015. ápr. 13. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2015. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak tippelgetni ttudunk,a legjobb ha vele beszéled meg.De ha "több" akkor több.Mármint ha összebarátkozol valakivel akkor nem mondod h. mostmár barátok vagyunk amikor úgy gondolod.Szerintem itt is ez van,jólárzitek magatokat,egyre szorosabb a kapcsolatotok,mit vársz mit mondjon?
2015. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt szeretném,hogy legyen őszinte. Hamár megkért arra,hogy ne pasizzak :D
2015. ápr. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!