Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó az, hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az, hogy az emberek féltékennyé teszik, azt akit "szeretnek"?

Figyelt kérdés

Sok embernél látom ezt és nem értem.Az egyik fél szándékosan olyanokat mond a másiknak, vagy olyat tesz, ami tudja, hogy rosszul esik neki. Ezért a másik is belemegy a játékba és ő is elkezdi ugyanúgy féltekennyé tenni, mert be akarják bizonyítani, hogy ő is megkaphatna mást, vagy őt is akarják mások. Jön az "azt hiszed,csak Te tudsz idegesíteni engem?!" gondolkozás mód ,így mindketten szenvednek.Akár boldogok is lehetnének együtt, de nem...nekik ez kell, ettől boldogok.


Bocs, ha kicsit értelmetlen lett a kérdés.


2015. ápr. 14. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha a pasim féltékennyé tesz, mert akkor érzem igazán, hogy fontos nekem és nem akarom elveszíteni.


23L

2015. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, de igen...így is fel lehet fogni.Nekem mondjuk rosszul esik, mert ilyenkor úgy érzem nem vagyok számára pótolhatatlan, sőt nagyon is az vagyok.Sokszor mondja, hogy nem szándékosan bánt és, hogy én vagyok neki a legfonotosabb, de amikor látom más lányokkal flörtölni, akkor pont nem így érzem.
2015. ápr. 14. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Onbizalom, bizalom problema.
2015. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kedvelem. Persze, elfogadható egy bizonyos fokig a féltékenység - abban még nincs semmi rossz, ha a másik fél tudja, hogy nem akarod őt elveszteni, társak vagytok, tisztelni kell a határokat. Ennél rosszabb, ha közömbös a párod, és tesz rá, ha más felé pislogsz - az rossz jel.

De szándékosan féltékennyé tenni valakit... meg lehet unni azt is. Ismétlem, személy szerint nem kedvelem.

2015. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Női hülyeség. Azt hiszik ha féltékenykedünk az pozitív visszacsatolás, mert annyira szeretjük őket. De igazándiból egy negatív dolog, mert ezzel a bizalmat ássák alá, ami egy normális és harmonikus párkapcsolat alapja kéne, hogy legyen.
2015. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!