Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu osztálytársam aki most 14 éves és tudja már egy ideje hogy szeretem! Viszont ő nem szeret. Vagyis mindenki ezt mondja de én reménykedem..de nem értem mert szokott ölelgetni. Pl.tegnap kihivott kettesben sétálni és megfogta a kezem meg mondta hogy tegyem szét a lábam mert ugy akar felvenni! De már nem most először voltam vele kinn..multkor az ölébe is ültem..szoval a tanácsotokat kérném hogy szerintetek én mégis bejövök neki? Meg az amugy baj ha már nagyon meg akarnám csókolni? Nem akarok rámenősnek tűnni meg én ugy akarom hogy egy fiu csókolja meg egy lányt csak már 7.es vagyok és vele képzelném el az első csókot! Szerintetek?

2015. ápr. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon fura kerdes xd amugy persze hogy tetszel neki :D ez egyertelmu ezek utanxd
2015. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole, hogy minek vegyed ezeket az oleleseket, mert ennyibol nem tudom pontosan kideriteni. Ha megkerded le fogsz higgadni es nem kell tobbet azon ragodj, hogy szeret-e.
2015. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tetszel neki. Az én egyik barátom is ilyen, olyan dolgokat csinál a lányokkal, amit én biztos nem mernék, amíg nem vagyunk együtt, de ő közben nem érez irántuk semmit. Leginkább inkább abból tudod meg, hogy tetszel-e neki, ahogy veled beszél.
2015. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki csak nem akar járni. Ugyanebben a cipőben járok ;) csak nekem elmondta hogy szeret de nem akar kapcsolatot.
2015. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom ezzel csak az a baj hogy már volt 4alkalmam mikor ezt beszeltük hogy bejön nekem..és nem akarom untatni! Meg multkor viszont azt irta hogy hianyzik neki az egyik osztalytarsam! Valamikor jártka is szóval elbizonytalanodtam hogy mégsemnén jövök be neki! De lehet csak hülyít mert ő a kifejezett rossz fiu! És suliba meg a fejemre se szar:(
2015. ápr. 14. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval te már 7. osztályos vagy ?
2015. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És amugy hogy mutassam ki vagy mondjam el hogy kicsit kellemetlen mert annyira szeretem hogy meg szeretném csókolni?
2015. ápr. 14. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!