Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Mi a véleményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Mi a véleményed azokról a lányokról, nőkről, vagy anyákról, akik erotikus munkával keresik meg a betevőt?

Figyelt kérdés
Itt most nem az utcán állókról beszélek,hanem azokról,akik külföldre mennek luxus körülmények közé lakásba,nem pedig egy koszos füstös bárba.Mert itthon nincs szinte semmi lehetőség előre jutni.Vagy hitel,vsgy albérlet,vagy együtt a szülőkkel.Azért mindenki vágyik arra,hogy megálljon a saját lábán.Két hét alatt megkeresnek 2 milliót megalapozzák a jövőt,egyszóval céljaik vannak.Mindenképp elítélendő?

2015. ápr. 14. 21:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%

Pont ugyanolyan prosti, mint a többi.


Igen, mindenképpen elítélendő, hogy valakinek:

-nulla méltósága van

-nulla tudása, végzettsége, életrevalósága van, amivel kereshetne állást

-ennyire lusta, hogy dolgozni büdös

-azt hiszi, hogy a becsületes munkával és a becsüleets élettel ez összeegyeztethető boldogulási mód.

2015. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

semmi bajom veluk. mindenki maga szabja meg a testenek az arat, mar ha eleg szep hozza.

en sose kertem penzt azoktol akikkel kapcsolatom volt de elvartam hogy minden koltseget alljanak ami velem volt kapcsolatos, legyen az nyaralas, ettermi vacsora vagy szinhazjegy. es elfogadtam az ajandekokat, sot nagyon orultem is nekik.

2015. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!