Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz? "A no noiessege a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? "A no noiessege a szex elotti viselkedeseben nyilvanul meg. A ferfi ferfiassaga a szex utana hozzaallasaban. "

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es mi az erved?
2015. ápr. 14. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Nem a szextol fugg,hogy ki mennyire noies,ferfias. Szerintem egy no akkor no,ha van baja de vadmacska is. Ertelmes de butacska is stbstb A ferfi meg nekem akkor Ferfi ha felvallalja az erzeseit es tudja mit akar.
2015. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább arra gondol a kérdező, hogy a nő nem adja oda magát egy szóra/egy italért a diszkóban az első szembe jövő férfinak, a férfiak pedig tisztelik, szeretik, becsülik a nőt azután is, hogy már "megvolt". Ebben a kontextusban azért van valami az állításban.
2015. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Igen, ertem en, de szerontem ezek a dolgok mar nem igy mennek... sajnos (persze akad kivetel..biztos..)
2015. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de a kijelentésnek akkor is van igazságtartalma. Viszont az sem hülyeség, amit te írtál. :)
2015. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

En azert gondolhatnam igaznak, mert a no szex elott csabit, tenyleg akkor probalja a legnoiesebb oldalat kidomboritani. A ferfi viszont nem kezd el fat vagni, meg vadallatot vinni a nonek, vagy egyeb maszkulim dolgokat muvelni. A ferfinak tulajdonkeppen a jol idozitett tamadasokat kell csak bevinnie, mig a no piruettezik a hoditas ezen szakaszaban. (tipikus tyuk esete: "ha gyorsan futok nem er utol a kakas, ha lassan, akkor cafkanak tart, szoval inkabb a kovetkezo koben megbotlom")

Mig a ferfi ferfiassaga abban mutatkozik meg velemenyem szerint, hogy hogy banik a novel szex utan. Behajitja a sarokba, vagy udvarias marad vele.

Nekem ez az olvasatom. Hulyeseg?:)

2015. ápr. 14. 22:18
 8/8 anonim válasza:
nem hulyeség szerintem van benne logika mindenkinek van egy titkosoldala amit csak bizonyos dolgok után hajlandó megmutatni legyen az jó vagy rossz
2015. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!