Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan valódi történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan valódi történeteket ismerősökkel, haverokkal vagy látásból is/sem ismert személyekről, ahol (. )?

Figyelt kérdés
...nem beszélhet a lány a fiúval, mert a szülők nem akarják, nagy a korkülönbség a fiú javára (illetve nagy a távolság és a lány és a fiú az interneten ismerkedtek meg - ennek nem feltétlenül kell szerepelnie)? Pedig a lány szeretne beszélni a sráccal, csak még sem lehet a szülők miatt.

2015. ápr. 15. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek példát mindkettőre. Az első párom és köztem 370 km távolság volt. A szüleim nem akarták,hogy távkapcsolatban legyünk,de aztán megenyhültek. 2 év után abba a városba költözött,ahol lakom. 4 évig voltunk együtt.


Az egyik barátnőm egy nála sokkal idősebb férfival jött össze,a szülei mikor megtudták,elküldték otthonról. Oda költözött a pasihoz és azóta is együtt vannak.

2015. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerek. :(

Velem történt meg.

Nagy távolság. Itt taliztunk össze. Jó nagy korkülönbség van. Csak titokban tudtunk beszélni, chatelni. Sőt el kellett játszani, hogy SMS-ben szakitunk, hogy megnyugodjanak!

2015. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :) Örülök is meg nem is, hogy nem csak én vagyok egyedül. De inkább nem. Szóval kitartást :)

Velem annyi van, hogy itt megismertem egy lányt, aki 5 és fél évvel fiatalabb tőlem (én 19 vagyok, ő 13). És egyszer meghallották a szülei, amikor telefonáltunk egymással. Köztünk kb. 250 km a távolság. És mindenfélét gondolnak rólam a szülei, ezek miatt nem beszélhetünk. Pedig miatta fogok a városában továbbtanulni, a továbbtanulásért keményen kell majd melóznom és tanulnom, az én szüleim meg ellenzik azt, hogy ott tanuljak tovább. Mondjuk ha tudnák, hogy miért csak ott akarok tanulni, akkor meg még jobban én leszek a család fekete báránya :D

2015. ápr. 15. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!