Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hízókúráztatok már azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízókúráztatok már azért, hogy jobban tetsszetek egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Esetleg volt ilyen a környezetetekben?

Én most benne vagyok egy ilyen helyzetben és nem tudom, mennyire gond, kíváncsi vagyok a véleményekre, tapasztalatokra.

Írhattok privátban is...


2015. ápr. 15. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ellenkezőjét tettem, de nem lett volna muszáj, mert úgy is szeretett.
2015. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én soha, de a környezetemben van egy igazolt eset.
2015. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek? Ha nem jön be a dolog, és félév, 1 év múltán szétmentek? :) Akkor meg sírhatsz az alkatodért ... Ha kórosan sovány vagy, akkor pedig nagyon is jó lenne, lenne motivációd. De ha egészségügyileg, és lelkileg is rendben vagy, akkor semmiképp NE menj bele! Eleve rossz, ha így kezdődik egy kapcsolat ...
2015. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem híznék egy pasi kedvéért sem. ha nem tetszem neki úgy, ahogy vagyok, akkor ez van..

20L

2015. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!