Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez jelent valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez jelent valamit, vagy csak azért álmodtam vele, mert hiányzik hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Van vagyis pontosabban volt egy barátom, akivel pár hónapot voltunk együtt. Találkoztunk egyszer, most volt 13.-án 9 hónapja ez a tali. És tegnap éjszaka újraálmodtam az egészet, ugyanúgy ahogy volt, annyi különbséggel, hogy az elejében benne volt 2 barátnőm, akik élőben nem. De a többi mind ugyanúgy volt ahogy élőben a talin történt.

Még mindig szeretem ezt a fiút, és minden nap elég sokszor gondolok rá, és a talira. Félek hogy csak azért álmodtam újra, mert hiányzik :(

Most ez jelent valamit, vagy csak nagyon hiányzik és egyszerűen újraálmodtam hogy milyen volt? Kérlek segítsetek :/ köszönöm előre is:)



2015. ápr. 15. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
kicsit beszélgess ezzel a személlyel, ha tudsz, hátha elmúlik a dolog
2015. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sebo Dalma válasza:
Csupán az is lehet, hogy folyton arra gondolsz, és azért álmodhattad újra.(Még elalvás elõtt is )
2015. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!