Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy a beszélővis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy a beszélőviszony megmaradjon közöttünk (azt hiszem az agyára mentem)?

Figyelt kérdés

Ezzel a sráccal töltöttem életem eddigi legszebb hónapjait (Pesten). Egy ideje távkapcsolatban vagyunk. Folyton azon ment a vita, hogy mikor találkozzunk (én már szerettem volna, ő még nem).

Szerelmes vagyok belé. Még így távban is mindent megadott nekem, eléggé úgy viselkedett, hogy folytatjuk. Tényleg úgy viselkedett! Nagyon is tekintettel volt rám stb.

Legutóbb viszont kibukott: a találkozásról volt. Megkérdezte, hogy miért sietek/siettetem? Itt ledöbbentem. Jó ideje nem láttam és ő úgy érzi, hogy siettetem (1,5 hónapja). Én egyáltalán nem így éreztem! Szerintem, ha ő is szeretne, akkor nem kérdezte volna ezt, hanem egyértelmű lenne. Már vagy 3x kaptunk össze ezen és most értettem meg. Talán ő is, vagy ő még nem, nem tudom. Szóval az tény, hogy úgy néz ki, nem érdemes vele foglalkozni :( Viszont azt hiszem elértem azt is, hogy már az agyára megyek és ne akarjon velem beszélni. Most bocsánatot kértem tőle, nem válaszol - órákig másnak sem volt elérhető -, de már az. Tudom, hogy kb ezzel vége, mást is fogok keresni, de azért nem akarom teljesen megszakítani vele a kapcsolatot. Hogyan lehetne elérni, hogy szóba álljon velem? (Holnap felhívom, ma náluk már 23:00 múlt).

(TÉNYLEGES TANÁCSOKAT SZERETNÉK, NEM CSAK AZT, HOGY NEM KÁR ÉRTE STB, EZZEL ÉN IS TISZTÁBAN VAGYOK, NEM KELL MEGERŐSÍTÉS. Csak a BESZÉLŐVISZONYT szeretném helyreállítani, de hogyan lehetne?) Kérjek bocsánatot és utána ne keressem (mennyi ideig)? - jobb ötletem nincs. Valakinek van?



2015. ápr. 15. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
kb ennyi. nem keresed egy hétig, ha ő se keres, akkor lassan te is szarni fogsz rá. ennyi.
2015. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne kérj bocsánatot, amiért ő viselkedik úgy, mint egy hisztis k***g. Ne írj rá, majd amikor kicsit magára marad írni fog, de ekkor pedig legyen benned tartás és ne ess abba a hibába, hogy egyből traktálod mindennel, csak szép lazán válaszolgass. Ne ess abba a hibába amibe én. 16/F
2015. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Abban azért igaza volt, hogy az agyára mehettem. :( Tényleg baromira nem ér rá, amikor találkozni akartam vele, tényleg nem volt ideje - de ezt honnan tudhattam volna?

Még írhattok. ;)

2015. ápr. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!