Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek leginkább milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek leginkább milyen csaj jön be? Nem egy vagy két éjszakásról van szó, hanem akivel leélnétek az életeteket is. Szóval az ideálotokat.

Figyelt kérdés
Akit egy életen át el tudtok viselni,baba-ház. Minden! És nem kérek hülye válaszokat. Köszi :)

2015. ápr. 15. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

1. Ne legyen kövér

2. Ennyi

2015. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

1. Legyen vékony (nem csontsovány,de az a bizonyos "van mit fogni rajta" is eltűnhet,inkább sportos alak)

2. Legyen intelligenciája

3. Lehessen vele poénkodni

4. Legyen tartása minden tekintetben

5. Akarjon a későbbiekben egy fiút,az se baj ha kettőt,ne pedig az érzéstelen "nem akarok gyereket mert baszatni akarom a seggem fajta"

6. Legyenek céljai természetesen


kb. ennyi


Barátnőm pont ilyen,szóval meg is tlaáltam az igazit :)

2015. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

szeressen-szeressem szìvből. Adjon magára

legyen kedves

legyen tisztelet tudò mindenkivel szemben

legyen művelt ( de nem műveltebb mint én :P mondjuk az sose gond )

tudjon főzni- sütni :)

belsől tulajdonságokban hasonlìtson rám .

kb ennyi :)

17f

2015. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Pintér Nati stílusúak,de leginkább azok jönnek be,akit Pintér Natinak hívnak XD <3
2015. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat fiúk.:) Nagyjából leírtatok engem..:D Ez érdekes. :))
2015. ápr. 15. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:

kulso?

vekonyabb. torekenyebb. feher boru

bonusz ha voros a haja(festett)


belso?

nagyon bejon ha valakinek mar tortek ossze a szivet es en begyogyithatom >< furan hangzik de szeretem az ilyen lanyokat hosszabb kapcsolatra.

valamint legyen cuki, kedves, ne itelje el az embereket

legyen gyerekes, lehessen vele akar hintazni pl :P

bonusz ha tud jatszani (szamitogepen)


18/f

2015. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat külsőre: En nem szeretem annyira a vekonyokat inkabb teltkarcsu legyen vagy siman telt de az se tulsagossan. En a sotetteb hajat szeretem sötétebb szemet de ez nem fontos. Es a lenyeg h nagyon szeressen. Belsőre hat kedves cuki céltudatos megbízható okos. +tudjon főzni ertse a vicceket legyen dontokepes ne legyen 175 centi felett lehetoleg bar én 187 centi vagyok. Hat Ennyi jutott eszembe egyenlore 17/f
2015. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!