Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a tizenéves lányok 90%-a már küldözgetett neten félmeztelen/meztelen képet, vagy akár levetkőzött webkamera előtt?

Figyelt kérdés
Ez így van... Szinte az összes csinálja ezt. A legjobban szeretem, mikor külföldivel csinálják, mert "az nem derül ki". Mire jó ez, komolyan kérdezem? Felfordul a gyomrom ettől. Meséljetek, 13-17 éves lányok, jó ez? Megéri nektek?
2015. ápr. 16. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Szóval jól értem hogy neked az fáj hogy neked nem küldözgetnek? :( Szegénykém :(
2015. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Mégis mit vársz ezektől a buta, alsóbbrendű lényektől.
2015. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ez megnyugtat en nem csinalom ezt soha hiaba kernek ra meg:) 14l
2015. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pont az fáj, hogy annyit rá lehet venni erre. Amikor ezt megteszik, bumm. Kész, vége.
2015. ápr. 16. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
90%? nincs is annyinak gépe meg nete otthon..
2015. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nelm kész gyüjteményem van addig jó mig küldözgetik
2015. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
A mostani generáció sajnos kis r****cokból meg kis b**ikból áll. Ez van...
2015. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert ti tizenévesen minta gyerekek voltatok... Nem az alapján kell megítélni akik nyomtatják magukat Facebook on.... Egy vissza fogottabb lány persze h nem akarja h őt nézze a fél világ... De azért ő is létezik!!! Ne hidjétek már magatokat ennyivel többnek légyszi... Vannak "kurv. ásabb" korombeliek" akik télen is mellig érő pólóban járnak el és éjfélre mennek haza .. Még az ilyen lányoknak is max 20% a .... És az kurv. Ásabb lányok is csak 40% kb a mAi tiniknek!!! Nem ez alapján kell csoportosítani h vannak a tini pics ák meg vagytok ti.... Inkább ez szánalmas.... Én is tini vagyok . És ilyen eszembe se jutna ilyet tenni max pár év múlva a pasimnak , de nem 2 hét után , végképp nem Idegennek..... Ne általánosítsatok -.-... 15/l
2015. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*20%- küld képet, csinál ilyet
2015. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamról tudok nyilatkozni. 15 éves lány vagyok, finoman szólva se volt eddig könnyű életem. És ez nem tini hiszti, történtek velem olyan dolgok amiket nem tudtam/tudok feldolgozni (ma már járok orvoshoz, sokat segít), és nekem az ilyen képek küldése egy kapaszkodó volt. Nem küldtem mindenkinek, egészen pontosan két embernek, és az arcom, vagy egyéb részlet ami alapján felismerhetnének nincs rajtuk, mégis néha rámjön a rettegés, és hogy mekkora hülye voltam. Pedig ez csak két éve, illetve három hónapja volt. Valamiért úgy gondoltam, hogy ha megmutatom magam a fiúnak, jobban fog szeretni, és hogy egyáltalán szeretni fog. Szánalmas, de tényleg csak ez motivált. Hogy szeressenek. Így utólag belegondolva nem ez volt életem legjobb döntése :D Ma már nem is küldenék ilyeneket senkinek, annál már értékesebbnek gondolom magam. Szégyellem is, de ami történt megtörtént, ezen nem tudok változtatni. Szóval szerintem van még nem egy olyan lány, aki azt szeretné ha elfogadnák, törődnének vele, és erre valamiért nem talál más módot.
2015. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!