Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak jelentősége, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak jelentősége, hogy nekem mindig csak félénk srácok írnak neten, hogy ismerkednének?

Figyelt kérdés

Általában azzal kezdődik a szövegük,h szia , aranyos,kedvesnek tűnsz stb...

Oké,jól esik,hogy annak gondolnak, de úgy érzem,hogy nem vagyok az a tipikus aranyos,kedves ,aki egy unalmas srác mellett tudna lenni...

Senkit nem akarok megbántani ezzel,de nem értem,hogy attól ,hogy ők visszafogottabbak,csendesebbek,miért engem szemelnek ki....

Mindig ilyenek írnak...

Úgy érzem,ezzel engem jellemeznek félre...


19L


2015. ápr. 16. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát… egy félénkebb srác is lehet jó szerető és nem feltétlen unalmas :))
2015. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én dettó ez csak srácba édesanyám szerint vonzom őket
2015. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg mindig ilyen lányokat fogok ki. A legtöbbel még poénkodni se lehet mert olyan sérülékeny a lelki világuk... 22F
2015. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kisboltos ***** válasza:
Talán az a magyarázata, hogy a félénk pasik neten írkálnak, míg akik nem annyira félénkek, inkább a kinti világban próbálnak szerencsét.
2015. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

épp ez az,hogy szerintem fontos a humor (legalábbis nekem) és annyi fiúból hiányzik ez..így egyáltalán nem élvezetes a beszélgetés.

Tény,hogy nem minden lány veszi a poénokat,vagy nincs igényük rá...de azt nem értem,h amikor már világossá vélik a srácoknak,h nekem az egész beszélgetés unalmas ,akkor miért próbálkozik még...

Visszaírok mindenkinek (facebookról van szó) , mert ha veszi a fáradtságot,akkor én is veszem ,h válaszoljak..de annyira nem értem, hogy tényleg azt várják,hogy kerek perec leírjam,hogy ez így unalmas? Az jobb lenne?

2015. ápr. 16. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél hallani?

Kezdje azzal, hogy már 4X kiverte a képeidere?

2015. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló , köszi ,hogy válaszoltál a kérdésemre ,és külön köszi,hogy ilyen értelmesen.
2015. ápr. 16. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Komolyan érdekelne, hogy mégis mit vársz tőlük?

Kedveskedés, irónia nem jön be azt tisztáztuk.

2015. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok a kedveskéd.

talán maga a kérdés rosszul lett feltéve ,és olyan is,amit itt nem lehet megválaszolni,infók hiányában...

de lényegében az lett volna ,hogy ez nekem ad egy jellemzést,hogy a félénk fiúk írnak általában ?

és amit még ezen belül kérdeztem az az,hogy ha a srácnak leesik,hogy mégsem vagyok az a kis csendes ,akkor miért próbálkozik még. kellenének az igaz szavak,hogy unalmas?



nincs semmi kifejezetten,amit elvárok. egy valahonnan jövő ismeretlentől miféle elvárásom is lehetne. ha megfog ,amit ír, akkor megfog, egyszerű.

egy életunt, netbe menekülő nem hinném ,h a legvonzóbb bárki szemében is.

2015. ápr. 16. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet te csak ezt érdemled!
2015. ápr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!