Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nagyon hosszasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon hosszasan néz, és mosolyog rám, akkor tettszhetek neki?

Figyelt kérdés
Úgy 45 mp-ig. Az igazság az, hogy nekem tetszik nagyon, és bent baromira örültem, de egy kicsit lefagytam, nem tudtam mit reagálni rá, csak rápillantgattam, és max. egy kis erőltetett mosolyt tudtam felé irányítani, de nem nagyon mertem.. eddig nagyon keveset beszéltem vele, de mindenképp változtatni fogok ezen. Sztetek tettszhetek neki? Tényleg nagyon hosszasan nézett, és mosolygott.. akkor is, amikor én épp nem néztem rá, a szemem sarkából láttam. Nincs barátja egyébként.
2015. ápr. 17. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda beszélgetni. Sok sikert :)
2015. ápr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Toryy ***** válasza:
valószínűleg igen. Én is kerültem ilyen helyzetbe, csak akkor én bámultam. Aztán meg megijedtem..... :( Szerintem tetszel neki. //16 Lány
2015. ápr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. de cuki xd
2015. ápr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos csak elbámult. XD
2015. ápr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bandi6891 ***** válasza:
Vagy kiürült az agya a gondolatokból és csak néz de nem lát :D
2015. ápr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kancsal, és a másik fiut nézi. XD
2015. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!