Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassam meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassam meg ilyen szempontból a barátom?

Figyelt kérdés

Értem, hogy pasi és nem érdeklik ezek a dolgok és ez így rendjén is van, de olyan szinten borzalmasan öltözködik, hogy azt nézni sem bírom. Slampos ruhák, széttaposott cipő. Ezek már az igénytelenség határát súrolják.

Nem azt mondom, hogy márkás és divatos ruhákat vegyen (ez szerintem is hülyeség), de hogy mondhatnám el neki, hogy egy kicsit figyeljen már oda a megjelenésére?

Akár én is elmennék vele vásárolni és segíteni, de félek, hogy megsértődik, megbántom.


2015. ápr. 17. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor megismerted akkor is ilyen volt? Vagy azóta slamposodott el?
2015. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is ilyen volt. Nagyon szeretem és emiatt eszemben sincs otthagyni, csak szerintem ezerszer jobban nézhetne ki, ha egy kicsit odafigyelne a megjelenésére.
2015. ápr. 17. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

elég kemény helyzetben vagy, ezt nehéz úgy a tudtára adni hogy biztos ne bántsd meg, sőt úgy nem is lehet, ez mindenképp benne van a pakliban

de te ismered, szóval te tudod hogy lenne a legjobb tálalni

2015. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfogadtad így, mikor összejöttetek. Ne akard megváltoztatni!
2015. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy-két dolgot, ami tuti jó rá és illik is hozzá (nem üt el nagyon az eddigiektől).

Tanítsd meg viselni.

Utána elmehetsz vele vásárolni, de gyors helyekre, ahol nem kell hosszú időt tölteni.

2015. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!