Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki valakiből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki valakiből, aki félig nincs is? Be fogok csavarodni.

Figyelt kérdés

5 hónapja megismertem valakit. Csetelni szoktunk. Főleg szexről, néha másról is. Még nem találkoztunk.

Menyasszonya van. Csak akkor ír rám, ha épp ráér. Ez a része nem érdekel, nem akarom őt a pasimnak.


Viszont az a baj, hogy amikor először megláttam kamerán, oda, meg vissza voltam. Szinte bele zúgtam az arcába. Mivel keveset beszélünk, elkezdtem a saját kis fejemben személyiséget tulajdonítani neki. Ebbe az ábrándba szerelmes lettem. DE NEM AKAROK ÍGY ÉREZNI!!

Sajnos nem tudok vele eleget beszélni, hogy jobban megismerjem, hát-ha kiábrándulok belőle. Így nem bírom kiverni a fejemből. Ha ír, ugrom a géphez, ha meg nem, folyton azt lesem mikor fog.

Állandóan arról ábrándozom, milyen lenne vele a szex. Rohannék, ha "azt" akarná.

Minap mesélt az eljegyzésükről. Gratuláltam, aztán meg jó ideig sírtam, olyan fájdalmat éreztem. Nem akarok a barátnője lenni, illetve nem ismerem ennyire. Mégis eluralkodott bennem ez a "ha nem velem boldog, senki mással ne legyen az. Hányok magamtól. Nem vagyok normális.

sosem voltam féltékeny típus. Nem tudom mi van velem.



Egyszer már le is tiltottam a francba, de újból össze akadtunk mint 2 ismeretlen. És megint.....


Mit tegyek? Be fogok dilizni. Olyan vagyok már, mint egy nyafka kis tini, pedig kinőttem már azt a kort.

24L



2015. ápr. 17. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked simán csak szexhiányod van ennyi
2015. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem tudsz kiszeretni valakiből, akibe bele se szerettél. Nem bele vagy ugyanis szerelmes, hanem a róla magadban kialakított, idealizált képbe.
2015. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az is lehet, de mások miatt nem hülyülök így meg.
2015. ápr. 17. 16:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Miquel pont ez volt a kérdésem. Hogy szeressek ki olyanból, aki nem is igen létezik. Csak félig.
2015. ápr. 17. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Tiltsd le újra, bár előtte én megírnám a helyedben őszintén neki, hogy miért, és megkérném, hogy ne is keressen ő se többet.

Egyébként most komolyan, hogy lehet beleszeretni olyanba, aki menyasszony mellett szexchatel?! A szexhiány meg a magányosság egy dolog, de komolyan ennyire kevéssel is beéred? Mert idealizálhatod a pasit nyugodtan, de aki jegyesként más csajokat hülyít neten, finoman szólva is gáz...

2015. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ezért nem is akarok tőle semmit. Azt is tudom, hogy nem őt szeretem, csak a külsejét, meg az általam az elképzelt személyiségét. Csak az a baj, hogy attól ő még egy önálló ember és hatással van a viselkedésemre/érzéseimre, amit szégyellek.

Képtelen vagyok letiltani. Multkor is rengeteget gondoltam rá.

2015. ápr. 17. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor kínozd magad, míg meg nem unod, vagy ő nem tilt. Ennyi.
2015. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kösz. Kedves vagy.

Ki szeretnék szeretni belőle, hogy aztán letojhassam. Addig hiába tiltom, úgy járok mint előző alkalommal.

2015. ápr. 17. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek egyetlen ellenszere van: egy hús-vér pasi.
2015. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így van, ismerkedj másokkal

Amíg csak ő van neked nem fogsz leszakadni róla

Ha 17 másikkal is chatelsz, nem lesz időd rá gondolni.

2015. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!