Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (L)

Figyelt kérdés

Olyanokkal vádolnak meg amit nem is csináltam/gúny név... És vissza húzódóbb vagyok, és bizonytalan is... Alig vannak barátaim is mert én nem olyan vagyok mint a barátnőm és inkább mással barátkozik, mint velem... És? És ha más vagyok, így nem lehet el fogadni...? Mindegy. És sokszor mondta a barátnőm h nem tudom meg érteni, mert nem érzem át amit ő, de valójában át érzem, és sokan nem szeretnek, mert nem tudok nekik hazudni és az igazat mondom, amit ők nem akarnak hallani, és én szeretem ki mondani a véleményem... És ebből több vita is volt...

És ráadásul van egy fiú aki nagyon tetszik, és ő nem is tudom de szokott nézni így órákon, és mikor oda nézek akkor el fordul. De szokott gúnyolódni is rajtam, és nem tudom mért... Nem vagyok csúnya, se kövér, jó az alakom is, de tudom, h nem erre épül egy kapcsolat/szerelem (az esetek 90%-ba)és nem vagyok egy olyan okos... Mindegy. Szóval engem nagyon sok mindennel piszkálnak, és köztük ő is... És nem tudom, tanácstalan vagyok...

Szerintetek? Értelmes, együtt érző válaszokat kérlek!



2015. ápr. 17. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, minden osztályban vannak visszahúzódóbb emberek. Mondd meg a véleményed, ne hagyd magad továbbra sem. Állj ki a magad igazáért!:)

És próbálj meg egy kicsi egot gyűjteni, ne légy visszahúzódó annyira. Bár ezt egy idő után "kinövi" az ember, vagy nem is tudom hogy mondjam.

Szólítsd meg a srácot valamiféle ürüggyel, ha tetszik neked, rendes, és Ő is gyakran figyel rád.


Sok sikert!:)

2015. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja ijen előfordul... ha tenyleg csinos vagy es karcsu, akkor én szivesen bokolnek, meg dicsergetnélek ha szeretnéd ^^
2015. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát csak ezzel az a baj, hogy nem csak én vagyok oda érte hanem 3-4 lány is mert ő az osztály izmos fiúja, és hát tuti nem én tetszem neki mert jobban el beszélget más lányokkal, és 100%-k hogy nem én tetszem, csak szoktam reménykedni. Ami az osztályomat illeti én vagyok a táplálék lánc majdnem a le alján... És hát nehéz komolyan venniük engem...

De azért köszönöm! :)

2015. ápr. 17. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát csak az arcom picit pattanásos... És mivel kicsit vissza húzódó vagyok, ezért félek az ismeretlentől...
2015. ápr. 17. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám privátban!;) Nekem bár nem pattanásos az arcom.. de egyik osztálytársamnak nagyon az. Ő kozmetikushoz jár vele és ott lekezelik neki! Egy a fontos! Ne hanyagold el a külsődet! Ha anyukád engedi akkor vegyél alapozót és korrektort azzal egy picit elrejtheted a pöttyöket de ne vidd túlzásba mert ha sokat teszel rá rosszabb lesz! A hajad legyen mindig szép tiszta és engedd ki bátran! Ne legyen mindig lófarokban a hajad! Legyél nőiesebb és magabiztosabb! Persze könnyen beszélek én is ugyanilyen helyzetben vagyok...nincs önbizalmam..:D bhasszus lelkitársak vagyunk:DDD 14L
2015. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!