Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi is van?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit egy es fel evig szerettem, de sajnos nem lett vele semmi, mivel nem volt nala eselyem. Iden az ev elejen sikerult elfelejtenem/kiszeretnem ot/belolle, ugy hogy kozben megismertem egy masik fiut, akivel a kapcsolatom tobb mint baratsag, de kevesebb mint szerelem. Azaz elvezzuk egymas tarsasagat, mikor kettesben vagyunk van csok is, meg filmet is nezunk kettesben, de nem vagyunk egyut.

Nekem nagyon fontos ez a fiu, meg minden.

Viszont egy valamit nem ertek. Van olyan, hogy kimegyek a baratokkal egyet hulyulni es jon az elso fiu is, mivel van egy-ket kozos baratunk. Olyankor jon egy olyan erzes, hogy milyen jo lenne a kezet fogni, vagy milyen jo volna ha megolelne meg ilyensmik.

De mert erzek igy, ha mar nem szeretem?


15/L


2015. ápr. 17. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Állj meg kislány és mondom a választ. Csak adj időt nekem.
2015. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert magad se tudod mit akarsz. Ha megakarod fogni a kezet akkor meg terszik. A masikkal meg baratok vagytok es csokoloztok?! Igy elfajultak a 15 evesek vagy ma mar mast hivunk csoknak?

18/N

2015. ápr. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!