Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes belem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belem, ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki minden nap orakon at odajon a kozelembe es nez, tavolrol is nez de szinte mindig elforditja a fejet mikor eszreveszem. hogyha 2 helyen tudna elmenni de en az 1ik utat elalom de hattal vagyok neki es nemlatom hogy jon altalaba azon az oldalon megy el ahol en es mindig ugymond hozzamdorgolozik a mellet nekem nyomja hatulrol es utana mondja, hogy bocsi elszeretnek menni. Volt olyan eset is tobbszor, hogy autoba beult hatul es mikor indultak el en messze voltam az autotol de mindig hosszasan nez az autobol. :)
2015. ápr. 18. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen meg akar ölni téged.
2015. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akko ezutan legyen mindig paprikaspray legalabb nalam? vagy a znem is eleg? :/
2015. ápr. 18. 18:16
 3/4 anonim válasza:
Szerintem akar valAmit
2015. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy szeretne tőled valamit, ha neked is bejön akkor kezdeményezz nála.
2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!