Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem tudok szeretni? (17/F)

Figyelt kérdés
Eddig "csak" 3 komolyabb kapcsolatom volt.De a legutóbbi óta nagyon megváltozott minden.Mondjuk a legutobbit nem lehet kapcsolatnak nevezni ugyanis az csak annyi volt hogy több mint 1 évig abban a hitben éltem hogy van nála esélyem.Tök jól elvoltunk sokat beszélgettünk stb...De aztán közölte velem hogy ebbő nem lehet semmi.Azóta egy kapcsolatom sem volt(kb fel-1 eve).Egyszerűen nincs senki aki felkeltené az érdeklődésemet.Rossz ez a magány:(de valahogy nem tudok szeretni...
2015. ápr. 18. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is voltak olyan időszakaim amikor nem tudtam szeretni, sőt semmit nem éreztem senki iránt, de később ez megváltozott.

ezt nem tudod befolyásolni.

majd jön valaki, akibe bele tudsz szeretni

és remélhetőleg viszonozza is


20/L

2015. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mert megbántottak és gyűlöletet érzel.Vagy homi vagy....:'D :D 16/L
2015. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Csak időre van még szükséged, hogy "meggyászold" azt az egy évet. Addig, amíg ez meg nem történik, a tudatalattid mindenkit elutasít. Hidd el, ez nem fog örökké tartani, türelem!
2015. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

(Nem vagyok homixD)

De egyszerűen sehol semmmi....Azóta már volt kapcsolatom de az annyi volt h szartam az egészre.A lány beszélt akkor erre csak annyi volt h aha,aha tök izgalmas...Es az a furcsa h nem igazan vagyok szomorú ez miatt csak néha,de akkor nagyon...:/

2015. ápr. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!