Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is mindent elárul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is mindent elárul az íráskép ebben a kategóriában egy emberről?

Figyelt kérdés

Sokszor veszem észre, hogy értelmes, jól kifejtett, hosszú, és tartalmas válaszokat általában olyanok írnak, akik figyelnek az írásképükre. Mielőtt elküldik (gondolom) át is olvassák azt, amit írtak, helyesírási hibák után kutatva. Az általában értelmetlen, troll(kodni próbáló), szexista, primitív válaszok többsége, pedig igénytelen írásképpel érkezik. Nagy kezdőbetűk, írásjelek elhagyása, borzasztó helyesírási hibák, stb. Csak én látom így, vagy más is észrevette már?

Persze az más, ha valaki telefonról, vagy külföldi billentyűzettel, ékezetek nélkül ír, de azt is észre lehet venni.

Ti mennyire figyeltek a válaszaitok írásképére, tartalmára (amikor nem trollkodtok), hasonlókra?

Ha kérhetek kort és nemet, akkor írjatok légyszi.

Köszönöm :D!

19/f



2015. ápr. 18. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a kérdés azért van itt, mert erre a kategóriára vonatkozik. Ezt már a főcímben próbáltam tisztázni, ha valakinek esetleg nem lenne világos.
2015. ápr. 18. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
en igyexem mindig figyrlni ra.
2015. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonról se nagy dolog normálisan írni, általában a legtöbbön van magyar billentyűzet. Lásd, ezt a választ is a telefonomról írom. Amúgy nem szoktam nagyon átnézni amit írok, ha elgépelek valamit azt azonnal észreveszem és javítom.
2015. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van kérdező. Én is majdnem hibátlan írásképpel rendelkezem, és mindig figyelek arra, mit adok ki a kezeim közül. Olykor mobilról írok én is, ékezet nélkül, mert nagyon szoros az érintőképernyőn a virtuális billentyűzetem, emiatt kellemetlenség lenne, és nagyon lassú is ékezeteket írni. Ki nem állhatom az írásképükre igénytelen embereket. :D
2015. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
A telefon okosabb azoknál a válaszoknál,nem kéne arra kenni.
2015. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is kétszer átolvasom amit írok, ha trollkodom, de sokszor ez is kevésnek bizonyul. :D

Amúgy egyetértek veled, sokat elárul egy emberről az írásképe meg az, hogy hogyan fogalmaz. Kort meg nemet nem írok, mert kiráz a hideg a "légyszi"-től.

2015. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó, emiatt ne aggódj, pajti! Van olyan, hogy szépen kifejtett regényeket írok ide, mégis ellenszenves vagyok a csajoknak, amit amúgy nem bánok. ;D Tehát az aránylag korrekten közreadott íráskép nem túlságosan vonzó a nők szemében, ha alapból nem szimpatizálnak veled.


Átolvasni nemigen szoktam, vagy maximum gyorsan átfutom, így előfordul, hogy benne marad néhány elírás. A stilisztikára úgy ahogy figyelek, mármint hogy ne egy összecsapott, ömlesztett szöveghalmazt olvassanak a látogatók.

2015. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz teljesen, én néha csak a nagy kezdőbetűt hagyom el,lustaságból,de 99%-ban helyesen írok az az 1% meg az,hogy nem akarok pontot tenni két betű után pl :)
2015. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!