Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok fiu szerelmes belém, de nem sok lány kedvel?

Figyelt kérdés
Pedig jó velem beszélgetni, jó tanácsadó vagyok, kedves vagyok, vicces vagyok, jól tudok magyarázni, és bármilyen természetű tudok lenni.
2015. ápr. 19. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert irigyek. ^^

Mármint a lányok.

2015. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ego szagot érzek!
2015. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ahogy az első mondja. Ha a fiúk körében népszerű lány vagy, akit kedvelnek, szép vagy, akkor a lányok sajnos könnyebben látják meg benned a konkurenciát, mint a barátot.
2015. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen természetű. Nem lehet, hogy lelki kaméleon vagy, és ez úgy jön le nekik, hogy köpönyegforgató vagy? :O

Amúgy irigyek rendesen.

2015. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dettó én. Pedig azt hinné az ember, hogy mivel nem öltözködök kihívóan nem lennék célpont a fiúk között.
2015. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :D suliban mindig fiú társaságban vagyok, szó szerint egy fiú kör közepén :DD a lányok (érdekes csak az osztálytársaim közűl, kosárcsapatban, konditeremben és sok helyen máshol kedvelnek a lányok is.. ) utálnak de nagyon.... És igaz, csak az irigység miatt van, a Fiúk is azt mondják :D
2015. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na vajon? két férfi sosem tudja úgy utálni egymást mint két nő! a nők minden fizikai ráhatás nélkül sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni mint a férfiak.
2015. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!