Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép pultos lányok több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép pultos lányok több borravalót kapnak mint a kevésbé szépek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ok-okozat.
2015. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

te fizetsz 8 millió forintot egy szakadt suzukiért ? nem....


akkor szerinted ?

2015. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
A szépek nem biztos, de a nagyobb mellűek igen.
2015. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
# 3 kismellű, önbizalomhiányos kislány észlelve
2015. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem legalább ennyit számít hogy barátságos és mosolygós legyen valaki. Hiába szép egy csaj, ha paraszt módon viselkedik a vendégekkel akkor nem fogják borravalóval tömni - ismerek ilyet. Egy mosolygós csaj aki barátkozik sokkal jobban jár.
2015. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondok egy érdekes kutatási eredményt:

az esztétikusabb, szebb arcú emberekkel automatikusabban elfogadóbbak mások, alapból jobb tulajdonságokkal ruházzák fel őket, mint esetleg amilyenek valójában. Akit érdekel, hol olvastam ezt, rám ír.

2015. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én még nem láttam átlagos vagy ronda pultos csajt oda direkt a szépeket veszik fel
2015. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sok kocsmába járok, van ahol szép a pultos van ahol nem. De én mindenkinek adok aki kedves és normális. Aki meg beképzelt kis p..sa hogy még én várjak a sörömre még viberen ír valakinek annak nem adok borravalót.(megtörtént eset)
2015. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mosoly és a kedvesség megszépít mindenkit, egy bombanő kinézetű jégcsapnak miért adnának többet.
2015. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha aranyos mosolygós jó kisugárzású pultos,lehet vékony-dagadt,csúnya és gyönyörű (van barátnőm szóval amúgysem érdekel-e téren,de régebben is így jártam el) adok borravalót,nekik is meg kell élniük valamiből meg nekem is jó,ha úgy gondolnak rám,hogy "de jófej" :)

20/F

2015. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!