Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha boxert hordok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha boxert hordok lány létemre?

Figyelt kérdés

20L vagyok, és valahogy nem vagyok kibékülve a női fehérneműkkel :) Van jópár darabom, de neeem ... Nem érzem, hogy a tangabugyi bármire is jó lenne, franciabugyi pedig kidörzsöli az ágyékomat ...


Vettem néhány testhez álló, feszülős boxert. Kifejezetten kényelmes! :D Sokkal jobbnak, és szabadabbnak érzem magam bennük.


Fiúk, férfiak, ti mit szóltok ehhez? Illetve lányokat kedvelő lányok? :3


2015. ápr. 20. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát... nem indulnék be tőle éppen, ha oda kerülne sor... épp ellenkezőleg.


Gondolkoztál már lágyabb anyagú, kevésbé feszes franciabugyin? És sima, hagyományos bugyi?

2015. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Nagyjából annyira gáz mint amikor egy fiú hord tangát vagy francia bugyit.
2015. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaguar XDDDDDDDDDDDD
2015. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem akkor gáz. Igaz, hogy a pitbull a divat, de ennek ellenére én egy foxit hordok magammal mindenhova.
2015. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

És mi a bajod a rendes bugyival, ami nem francia és nem tanga, de még nem is a nagyi-kategória?

Szerintem elég gáz, 20 évesen meg pláne.

2015. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:

Attól függ mekkora.

Ha nagyon kicsi és franciának is elmenne messzebbről nézve,akkor jó az.

2015. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem izgató
2015. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ha kényelmes mit érdekel a mi véleményünk?!

biztos szexi :D

de ezt csak az fogja majd igazán megmondani aki lehúzza a nadrágod.

Am meg örülök h vannak ilyen lányok is akik nem akarnak mindenféle elvárásnak megfelelni és az öltözködés terén gondolnak a praktikumra és a kényelemre, nem csak a sok kényelmetlen méregdrága szirszarokat veszik fel ;)

Hajrá én veled vagyok 23/F :D

2015. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a gondom a sima bugyival, mint a franciával. :)


Hiába a pitbull és a foxi, én sajnos macska kedvelő vagyok, még hozzá panel lakásban ... :) Tehát nem lenne túlnyomóan praktikus. :D :P


Köszönöm 8aska :) Aranyos vagy. :D Valahogy nem kívánok megfelelni senki kényének - kedvének, ha volt is ilyen hajlamom, elillant. :) Gondolom, a párkapcsolatomat nem az fogja megalapozni, hogy mit hordok. :D

2015. ápr. 20. 11:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Vannak pamutból készült női fehérneműk, amelyek nemcsak kényelmesek, hanem szexisek is. De ha a férfivonalú a kényelmesebb, akkor hordjad azt.
2015. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!