Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek melyik harisnya szexi? Kinek mi a kedvenc? Irjatok. Beszéljünk.24/F.

Figyelt kérdés
Életkort írjatok.

2015. ápr. 22. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szilikon csíkos testszínű combfix, vagy harisnyatartót utánzó fazonú harisnyanadrág (feketében, pláne bugyi nélkül) 19/l

A necc is szóba jöhet, de elég ribis

2015. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Praktikus szempontból combfix párti vagyok, szexiség szempontjából meg harisnya tartóval, de az max csak randira veszek fel. 20
2015. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mintás (szívecskés, pöttyös), illetve az a fajta, ami combközépig sötétebb, majd fönt világosabb (mintha egy fekete hosszú zokni lenne rajtad). Meg imádom a sima harisnyákat is hosszabb, kötött zoknikkal és csizmával szoknyához. :D (csak ezekhez "sajnos" már meleg van)
2015. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ági 22 ***** válasza:
Csatlakozom, szerintem testszínű combfix, vagy esetleg egy jó minőségű fekete. Én 40 deneseket szoktam felvenni, tovább tartanak és a harisnyakedvelő barátom szerint sokkal "intenzívebb" a tapintása, mint egy vékonyabb fajtának. 28/N
2015. ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Combfixet, harisnyatartós harisnyát nem viselek. Nem nekem való, kényelmetlen, lecsúszik stb. Harisnyanadrág párti vagyok, azt viszont nagyon szeretem. A nagyon mintásakat viszont kerülöm. Vagy egyszínű, vagy valami nagyon egyszerű minta. A harisnyatartós mintázatú harisnynadrág: hááát az még talán belefér!
2015. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cs76: köszi, egyetértek. Szerintem sem a combfixtől lesz szexi valaki, lehet harisnyanadrágban is azzá válni!
2015. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Braveheart: nincs kedvenc szinem, egyformán szeretem a testszinűt, a feketét, de a szineseket is. Bevállalom a pirosat és a fehéret és felhúzom a sárgát és a zöldet is. Azon múlik, hogy hogyan tudod kombinálni, egyéb kiegészítőkkel párosítani. Számomra ez a divat lényege. Úgy kell öltözni, hogy egyedi legyél, hordozod a személyiségedet, ugyanakkor megmaradj bizonyos konvenciók határainál: pl ne legyél csiricsáré, ne legyél papagáj. A harisnyanadrág egy létfontosságú kiegészítő ebben. Olyan, mint a fülbevalő, a kendő, a karkötő, az óra, az öv, a cipő stb.
2015. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Színben:

Csak fekete vagy testszínű. Bár más is nézhet ki remekül, de csak ez a kettő praktikus. Minta soha!

Időjárásra:

Olyan hidegben, amilyenbe még belefér a szoknyaviselet, nem átlátszó fekete; átlag időjárásban átlátszó fekete vagy testszínű, de amint a hőmérséklet megengedi, nem kell harisnya. :)

Fazonra: Harisnyanadrág a legegyszerűbb, de valójában a szilikoncsíkos combfixet szeretem, mert nem mozdul el, könnyebb benne WC-zni, "szexibb érzés" és bár nem látszódik, jobban is néz ki. ;)


Ugyanakkor vannak rendszabályok amiket be kell tartanom. Nekem munkába csak a testszínű megengedett. :)


19.

2015. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!