Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hány napot bírtok/bírtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hány napot bírtok/bírtatok ki maszturbálás nélkül? Ha sokáig nem veritek ki nagyobb lesz a libidó?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
2 napig bírtam,
2015. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer tettem egy próbát, és egy hétig nem próbáltam. 4 napig bírtam, aztán önkívületbe estem, és minden elsötétült. Anyám talált rám a padlón. Egy szál semmiben feküdtem ott, gépiesen rágcsáltam a szőnyeg sarkát habzó szájjal, és a szoba egészét, a falakat, a padlót, az ágyat, a polcokat, de még a plafont is beborította a ragacsos sperma...
2015. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem sokáig. Hamar eljön az idő, hogy kelleni fog, de nagyon.
2015. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hét után minden lányba szerelmes lettem. Veszélyes!
2015. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván bármennyi napot kibírnék, de miért sanyargassam magam?

Ha jól tudom még senki nem halt bele a maszturbálás hiányába.

2015. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A maxom 114 nap volt.

Most újrakezdtem megint :D

2015. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3het
2016. nov. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!