Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/Férfi társaim, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfi társaim, aki borotválja a fanszőrzetét, hogyan teszi és milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Én lassan 2 éve borotválom, heti egy alkalommal.

Az észrevételeim eddig a következők: a borotvahab nekem nem használ sose semmit, inkább csak rohadtul zavar..

Az eldobható borotva a 2. használat után használhatatlan.


Viszont amilyen ügyes vagyok, szinte mindig sikerül 1-2 helyen megvágnom magam, igazából nem is hiszem hogy tényleg megvágom magam, mert nem hosszanti vágások vannak hanem ponteszűek, mintha túl durván tépte volna csak ki a szőrt. Ez főleg új borotvával szokott előfordulni. És hát elég szar látvány hogy 1-2 helyen véres folt :)


Mindig növekedési iránnyal ellentétesen csinálom, tehát lentről fölfelé... Most gondolkoztam rajt, hogy ez lenne a megoldás? Ugyanis akkor vágja a legdurvábban. Ha viszont ellentétesen csinálom, akkor legalább 2x annyiszor kell végighúznom rajt mire leszedi az egészet, ezzel 1borotva=1használatot eredményezve...


Gyantázás kilőve, viszont a villanyborotváról hallottam hogy az a legjobb, mert az nem irritál. valóban? Valaki próbálta már ott?

Meg hogy rövidre nyírni se rossz, és akkor semmi ilyennel nem kell szarakodni, csak egy nullásgép kell.


Meg hogy előtte meg kell fürödni hogy puhuljon a bőr. Erről csak rossz tapasztalataim vannak, mert nem siklik annyira a borotva és ráadásul még nehezebben vágja el a szőrszálakat... Vagy pont erre kéne a borotvahab?


És utána mindig csak arcszesszel kenem be, másnap néha kicsit pirosas de nem gáz. Kéne kenni testápolóval, az segít?


Amúgy hol szoktátok? Én teljesen mindenhol, herezacskó, magát a rudit, meg körülötte is egy jó darabon.


2010. febr. 21. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
borotvahab nekem se vált be. csináld zuhany alatt, borotvahab nélkül, 3 éve így csinálom és egyszer sem vágtam meg magam.
2010. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is így szoktam , zuhany alatt
2010. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nemtom, én pont ezt utálom, ha vizes a penge az is ront a dolgon, de főleg ha puha a bőröm, szóval előtte zuhanyoztam vagy meg vagyok izzadva, mind2 esetben rossz tapasztalataim vannak.
2010. febr. 21. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
miért jó, h borotváljátok?-.-
2010. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hogy ápolt legyen.

Tudok felsorolni okokat:

- Higiénikusabb, könnyebb tisztán tartani

- Esztétikai látványban is szebb.

- Nem baj ha nem megy tele a csaj szája szőrrel orális szexnél.

- Az se baj ha csupasz a zacsi és jobb érzés simogatnia.

- Ja, és így nem viszket.

2010. febr. 21. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:

én 2 naponta

már 1 hnapja új eldobhatóval és tök jól viszi még mindig

én zuhany közbe csinálom és nem kell borotva hab

2010. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem szar borotvával próbáltad.
2010. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

16 vagyok, tegnap borotváltam le életemben először... olyan kellemes tapintása volt, főleg a zacsinak... minekután 4 év után most vagyok először csupasz ott lent :D

majd meglátjuk sztem elég lesz 1-2 hetente

én is eldobhatóval csinálom és szappanos vízzel borotvahab helyett - az még az arcon se vált be :/


egyébként, ma, amikor mentem haza, nagyon viszketett, de úgy összességében tényleg nem viszket :D


már csak egy csaj kéne, aki kipróbálja, mennyivel jobb XD


16/f

2010. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

miért véleményetek szerint melyik a jó borotva?

sima 2pengés Gilette-el szoktam. BlueII asszem.

De próbáltam BlueIII-vel is, aminek rugós feje volt meg 3 rugóra függesztett penge meg minden rosseb volt abban, hát nem volt tartósabb, esetleg hatékonyabb kicsit...

2010. febr. 23. 16:08
 10/14 A kérdező kommentje:
amúgy utolsónak: legelsőeknél nekem is viszketett mert új volt az érzés, de miután rászoktam, azóta szinte soha nem viszket, és nem is szúrós, ellentétben amikor még nem borotváltam..
2010. febr. 23. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!