Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfit nagyon boldoggá tenni?

Figyelt kérdés

Nekem ő az első barátom, nagyon félénk vagyok még (de szex már van). Nincs semmi tapasztalatom párkapcsolatok terén, de úgy érzem, megtaláltuk egymásban az igazit. Ő a legfontosabb számomra, de nem látok bele a férfiak fejébe, hogy tudom a világon a legboldogabb emberré tenni? Mielőtt azt mondanátok, hogy hagyjam békén, miközben nézi a meccset és szolgáljam ki sörrel: nem szeret sportot nézni és sört sem iszik :)

20/L


2015. ápr. 23. 10:21
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ennyire rá,csak folytasd azt,amit eddig :)
2015. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Akkor a napi szopás elhanyagolhatatlan.
2015. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
mosolygás,kedvesség, nem nyavajogsz sokat, ételel (nem rendelt pizza meg fagyasztott, normális házi koszt) masszázs ha szereti, néha adsz neki egy puszit csak úgy és mosolyogsz és persze a szex:) megtudod lepni bármivel, de miután még csa nem rég vagy vele pl veszel szexi fehérneműt vagy beöltözöl valaminek....bármi amivel megtudod lepni az ágyban
2015. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2.: olyan dolgokra gondoltam, amik megmelengetik a szívét és boldog lesz tőle, nem olyanokra, amitől felizgul.
2015. ápr. 23. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl! Ja és ne akarj a fejébe nézni, mert nincs ott semmi látnivaló!


A pasi agy eszerűen működik:

igen-nem, fekete-fehér, ki-be, jó- nemjó, stb.


Nem ismerjük csak az alapszíneket, ergó a narancs, barack, kiwi, ciklámen, stb. azok növények, az azúr, a beige, cinóber, terakotta, stb. nem magyarul vannak ezért nem értjük.


Tehát, ha a pasi megkérdezi mi bajod van és azt válaszolod, hogy semmi, akkor azt el is hisszük és nem folytatjuk úgy, hogy "biztos?", "gyere mesélj mi bánt!"


Sorolhatnám még, de úgyis felesleges, ha úgy érzed egymásra találtatok működni fog.


Boldoggá akarod tenni?


Akkor csak SZERESD!


Ennyi a használati utasítás!

2015. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Az előbh lemaradt:


És SÜTI, minden mennyiségben! :D

Persze csak amit magad készítettél!

2015. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6.:csináltam már neki házi sütit, mosolygott, de nem tűnt úgy, mintha nagyon örült volna :( és ha főzök neki, azt is turkálni szokta néha és nem eszik túl sokat, pedig előtte direkt megkérdezem, hogy szereti-e azt a kaját...
2015. ápr. 23. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

főzz jól, és néha hívd át a barátnődet egy édeshármasra. Ja és kérd, hogy dugjon fenékbe...


asszem más nem is kell. a többit megszerzi ő :D

2015. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

fenékbe szerencsére nem akarja

édeshármast meg remélem, csak viccből írtad

2015. ápr. 23. 11:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Add önmagad,legyél vele kedves,figyelmes,érdeklődő.Ne hisztizz,rinyálj mert ezt nagyon utálják.Szervezz jó programokat,hogy ne unatkozzatok.
2015. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!