Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról, akik ráírnak lányokra a facebook-on, úgy ismerkednek?

Figyelt kérdés
Volt akinek bejött? Meg lehet bennük bízni?

2015. ápr. 23. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
En szoktam ilyet, es altalaban mellekelek egy fotot a farkamrol. Mivel eleg jo merettel vagyok megalda, 10-bol 8x pozitiv a visszajelzes, es kb 4-5-tel a tali is osszejon.
2015. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aladar12 ***** válasza:
szerintem gáz. ha már ismerkedni akarsz, van rá rengeteg hely: utca, tömegközlekedés, iskola, könyvtár, kondi, uszoda, szórakozóhelyek. a facebook arra való, hogy ismerősökkel kapcsolatot tarts.
2015. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a facebook-on, hanem egy másik közösségi oldalon (donna.hu) ismertem meg a jelenlegi páromat. Igaz, 200 km van közöttünk, de hamarosan össze fogunk költözni. Már 2 éve és 2 hónapja tart a szerelmünk. Nagyon boldogok vagyunk együtt. :)

Ő 30 F, én pedig 24 N


Válaszom a kérdésedre: az is egy lehetőség, hogy ismerkedjen az ember. Kezdetnek jó, de a folytatás, ami a nagyobb rész, már ne neten történjen, hanem élőben, személyesen. A net jó kapcsolattartásnak, pl. ha nem találkoztok, akkor üzit tudsz a párodnak írni, de a szerelmi életet nem ott kell élni.

Nem az oldaltól függ, hogy meg lehet-e bízni benne, hanem az adott személytől, hogy mennyire gondolja komolyan a dolgokat!

2015. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ezzel hiába próbálkoznak...ha még képet is kapnék a farkarol , amúgy osztanam ki a pics@ba, hogy sírva fakadna ..
2015. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársaim (fiúk is, lányok is) így szoktak ismerkedni. Én nem találok benne semmi szánalmasat, még így is több, mint amit én teszek. :D
2015. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!