Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még így valaki rajtam kívül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még így valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Anyám egy csinos szép nő, apám szintén egy jóképű pasas, van egy nővérem aki szintén nagyon jól néz ki, és vagyok én aki borzalmasan, mintha nem is abba a családba tartoznék.

Rossz érzés h mindenki jól néz ki csak én nem.

(persze az is benne van h adoptáltak vagy szerencsétlenségemre a legrosszabb géneket kaptam)

22/f


2015. ápr. 24. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, én nem mondom, hogy ronda vagyok, azt se hogy szép, de 100% hogy a lehető legrosszabb tulajdonságokat örököltem mindenkitől a családban :D.

Apám és anyám matekzsenik, talpra esettek, szociálisak, mindenki bírta őket, úgy hogy nem kellet megalázkodniuk. Dédapám egy végtelenül rendes ember volt, dédanyám is irigylésre méltó asszony volt, nagyapám igaz hogy piás volt, de neki meg olyan beszélőkéje volt, hogy csak úgy csűrte csavarta a szavakat és mindenkit el tudott szórakoztatni, rá beszélni, le beszélni dolgokra.

És vagyok én... hátöö... nos lusta, egyáltalán nem kitartó és hülye mindenhez! :D Totál életképtelen :).

22/L

2015. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!