Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnatok tippeket adni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tippeket adni, hogy szedjem ossze magam?

Figyelt kérdés

Nem tul jo a testem, az a tipikus ropi csaj vagyok, nulla fizikummal, mindig elfaradok emiatt es alig birom a hajtast. Nincs is baratom, mert nagyon faradt es erotlen vagyok.

20L


2015. ápr. 24. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Erőtlenséged miatt nincs barátod? Na, hát ez érdekes. Amúgy próbáltál már tenni ellene? Tudom, drámaian hangzik, de aki "bármit képes megenni, mégsem hízik", ektomorf, annak hihetetlen mennyiségű szénhidrátra van szüksége ahhoz, hogy magára kaphasson pár kilót (feltéve, hogy nem betegségből ered a vékonyság). Hidd el, tudnál te is hízni, de nagyon meg kell erőltetned magad, hogy ez sikerüljön.
2015. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha sajtos ropi vagy, írj
2015. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miert lenne "erdekes"? Nincs erom..
2015. ápr. 24. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!