Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem akarok járni egy fiúval, csak a barátja szeretnék lenni? 13L

Figyelt kérdés

Már 1 éve tetszik egy fiú (voltak olyan időszakok, amikor nem tudtam eldönteni, hogy mit is érzek) és nem szeretnék összejönni vele, csak jóban lenni. A bökkenő az, hogy legalább 2 másik lány is van, akiknek tetszik. Ha együtt megyünk haza, akkor szoktunk beszélgetni, de egyébként ez nem sokszor fordul elő (sajnos).Amikor megyünk haza, akkor jövök rá, hogy milyen jófej valójában. Nem vagyok az az ölelkezős típus, de a többi lány simán ölelgeti... A fiú nagyon kedves velem, de nem mutat ki érzelmeket felém (legalábbis nem úgy vettem észre, mintha bármi is lenne köztünk, bár a többi lány felé sem mutat sokat).

Tudom, hogy nincs végleges fiú-lány barátság, de ha legalább odáig eljutnák, talán később lehetne más is a barátságból.



2015. ápr. 25. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele járni továbbra is tarthatod a helyzet, viszont, ha úgy veszed észre hogy már mást is akar, mond el neki, hogy te nem akarsz csak barátságot.

Nem tudom milyen típus vagy, de ismerek olyan lányt, akinek flörtölős a minden napi beszéde is, ha olyan lennél te is minden képen szólj neki minél hamarabb, nehogy félreértse a helyzetet, mert utána nagyot fog csalódni.

2015. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen nem csak a barátja akarsz lenni, hanem több. Akkor egészen másként kellene a fiúhoz fordulnod, sokkal kedvesebben, de ölelgetni azért nem kell. De túl fiatal vagy még ahhoz, hogy partnerként tekintsenek rád. Várjál, ha ott maradsz a fiú közelében, alakulhat másként is a kapcsolat, de csak akkor, HA TE NEM KÖZELEDSZ, mert azt a fiúk nem szeretik.
2015. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"mert azt a fiúk nem szeretik."

Dehogynem. Legalábbis sokan azt szeretnék, ha nekik nem kellene kockáztatni, hanem a csaj közeledne.

2015. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!