Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a nőknek sztriptízelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a nőknek sztriptízelő chippendale fiúk és a Chip és Dale mesefigurák, van összefüggés?

Figyelt kérdés

A mesefigurák: [link]


Angolul kimondva a "Chip and Dale" nagyon hasonlít a Chippendale szóra. A mesefigurák láthatóan "alul semmi" öltözetben flangálnak.


A hasonlóság véletlen vagy van mögötte valami?



2015. ápr. 25. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már :D
2015. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2-es vagyok ***** válasza:
És tééényleg xD Észre sem vettem :D Feldobtad a napomat kedves kérdező :D De sajnos nem tudom a választ... :S
2015. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen en is agyalok lassan 7-8 eve :-D
2015. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van!Ők is ugrálnak mint a mókusok a színpadon.A nevüket a mesefilmből vették.
2015. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es tudsz erre bizonyítékot?
2015. ápr. 25. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:

amikor először hallottam a chippendale szót, azt hittem a mókusokról van szó :D


a wikipédia azt írja, hogy a mókus nevek a Thomas Chippendale névből lettek (ő találta ki)

2015. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Chip és Dale nevének eredete megvan, akkor már csak a Chippendale elnevezés honnan van a meztelenkedő srácokra? Ez roppant fontos kérdés:D
2015. ápr. 25. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Első amerikai férfi sztriptiz Club neve chipendalle,innen ered a nevük,semmi köze a meséhez:D
2015. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!