Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék férfiasabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék férfiasabb? Ilyen tulajdonságokkal ne is számítsak párkapcsolati téren semmire sem?

Figyelt kérdés

Testi/fizikai "információk":


-Az átlagosnál feltűnően vékonyabb hangom van, sőt, gyakran egészen vékony, bár ez az adott pszichés állapotomtól is függ. (Ha nyugodt és magabiztos vagyok, akkor nem annyira az.)

-Lányos/kisfiús az arcom, ráadásul alig van valami gyenge, pihés és ritkás arcszőrzetem. A mellkasom sem szőrös. Nem nézek ki 22 évesnek.

((Hormonális problémáim (is) vannak. 7.8-as a tesztoszteron-szintem a normális 15-ös (minimumérték) helyett, és a szexuálhormon-kötő globulin-szintem is hasonlóan alacsony. Hormonpótlás szívbetegség gyanúja, és esetleges fokozódása miatt nem lehetséges.))

-Nagyok a melleim, és el vagyok hízva. Már az elhízás előtt is "hormonbeteg" voltam, tehát ez nem amiatt van. Viszont, amikor még csak 74-77 kg volt a testsúlyom, nem voltak ennyire nagy "csöcseim", vagyis fogyással legalább ezen javíthatnék némileg. (Vékonyan is méretesebbek voltak az átlagosnál..., de nem ekkora mértékben.)

183 cm-s vagyok. Ezzel a magassággal nincs különösebb problémám, bár nem bánnám, ha 193 cm-es lehetnék.


Ami pedig az érdeklődéseimet illeti:


-Nagyon szeretem a természetet és a történelmet. (A történelemben az ó- és középkort.)

-Metálos zenei érdeklődésű vagyok. Főleg folk/pagan/viking/death (stb.) metalt hallgatok.

-Az előbb felsorolt "okokból" adódóan egy szakállas, hosszú hajú, mély hangú - régiesen férfias - külsővel tudnék igazán "érvényesülni". (Legalábbis úgy érzem.)


Nem nyavalygásnak szántam az előbb leírtakat, még ha annak is tűnnek... :-)


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!


2015. ápr. 26. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

01:36


Nem érdekelnek a színes bőrű nők. A pénz pedig nem minden.

2015. ápr. 26. 01:49
 3/10 anonim ***** válasza:
A leírtakból következik, hogy sehogy. De biztos találsz majd valakit aki így is elfogad.
2015. ápr. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Így szinte sehogy.

Csináld a hormonpótlást,vállald be,nem lesz ott gond,sok sporttársam koxol speciel és mégis élnek.

Szóval kell hidd el.

A nők a FÉRFIakat keresik:

-Mély bugó hang

-férfias test:izmos sportos test

-férfias arc

-borosta


Tehát ezt mindenképpen,vagy nem igazán fogsz lányt kapni.


Ezután tedd rendbe a külsődet is,legyél ápolt és igényes(gondolom az vagy most is,de még inkább,tegyél rá két lapáttal).

2015. ápr. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugye tudod, hogy ez tiltott szer használatára való felbujtás? :) Ne nagyon csináld ezt, még bajod lehet belőle, kérdező, te meg ne hallgass rá!
2015. ápr. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 olvassd át mégegyszer... A válaszoló azt mondta, hogy vállalja a hormon kúrát, és mivel ez gyógyászati kezelés ezért nem kokszolás...

A kérdező azt is írta viszont, hogy szívproblémák végett nem kaphat hormon kezelést.

2015. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Félre érthetô volt :)

Hormonkúrát kell hogy az orvos felírja neki,nincsennmás lehetôsége,mert akkor nem fog nôt kapni sajnos.

Be kell vállalja,ez van.

2015. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, tényleg félreérthető volt.
2015. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megesik,nincsen gond.


Majd az orvosa felírja a kérdezőnek a Nebido nevű tesztó szert,ami a legtisztább készítmény.

Két legyet üthet egy csapásra,ha rákondizik és figyelj rendesen a kajára is akkor segíthet,hogy a teste is jó legyen.


Mondhatnám,hogy legálisan ,,koxol" de mégse mert itt muszáj neki ezt szednie majd.

2015. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


(Jelenleg 107-108 kg körüli a testsúlyom.)

2015. máj. 5. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!