Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a göndör szemüve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a göndör szemüveges lányokról?

Figyelt kérdés
Leginkább pasik véleményére vagyok kíváncsi, hogy nekik be-e jön?
2015. ápr. 26. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ajjajj *_* Külön-külön is nagyon jó, nem még egyszerre :P

És most pont egy ilyen lánnyal szeretnék összejönni.

2015. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában a göndör hajú lányok a gyengéim!Egyetértek az előttem szólóval ,külön külön külön is őrjítő hát még egyben!
2015. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szenvedélyesek, érzékiek. Ahw, imádom őket. Eleve a szemüvegeseket...:D
2015. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bandi6891 ***** válasza:
67%
A göndör szemüveg az milyen?
2015. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a meglátásom hogy a férfiaknak nagyon tetszik a göndör haj. Ha ebből indulok ki akkor biztos hogy bejön nekik..., bár nem a fiatalabbak között hanem a 30-as pasiktól felfelé.
2015. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hipsztrek.


Na jó nem, csak simán nem jönnek be.


Amgy gondolkodtatok már mennyire fair, hogy az ilyen csajokat imádják viszont ugyanez férfiben "vér ciki"?

2015. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem az, hogy egy lánynak göndör-e a haja vagy nem nem érdekel különösebben. Azt szeretem, ha egy lánynak hosszú (min. vállig érő) haja van. Szerintem sokkal fontosabb az arc, fenék, mell kb. ilyen sorrendben.
2015. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok: a szemüveg sem zavar (főleg mivel nekem is van)
2015. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5ös a baj akkor ezek szerint az hogy én 17 vagyok és ezért nem tteszik a hajam a velem egykorúaknak
2015. ápr. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!