Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik pasit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik pasit választanátok ezek alapján?

Figyelt kérdés

1. srác: 28 éves

-sportos, 169 cm , sportos

-viszont nagyon féltékeny,típus,de hűséges bulizni nem igazán jár ,szenvedélye az edzés.

- Jó fej amúgy, csak kiszámíthatatlan, megbízhatatlan! (ezt arra értem hogy szerintem vele nem lehet tervezni mert csak úgy lóg a levegőben) pedig 28-éves már.

-Viszont beszélgetni nem igazán tudok vele.És 2 -éve vagyok együtt vele.De viszont ami miatt készülök vele szakítani az,az hogy betegesen féltékeny ,zsarol ha el akarom hagyni és a kapcsolatunk során többször volt hogy meg ütött.



2.Fiú


26-éves

-szintén van állandó munkahelye

-175 centi magas,vékony mondjuk pont az esetem külsőre.

-Bulizni már ő sem igazán jár csak ritkán.

-De sokkal inkább kommunikatív mint az előző fi,és megértőbb.

Ő vele csak barátok vagyunk ő szeretné komolyabban is a dolgot de én egyenlőre nem tudok dönteni.


2015. ápr. 26. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másodikat.
2015. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok ,nem is értem mi a kérdés?Mit keresel egy olyan mellett, aki üt?Soha nem tudnék kezet emelni egy nőre sem!
2015. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha megütött, akkor egyértelmű, hogy lépj. Az nem egyértelmű, hogy egy másik kapcsolatba lépj. Egyedül is tudsz te lenni egy kicsikét. Remélem már elmúltál 18.
2015. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen elmúltam.Köszi a válaszokat.Hát én se értem magam igazából hogy tűrhettem ezt el.
2015. ápr. 26. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:
ezek alapján mindenképp a 2-at
2015. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez neked még kérdés, hogy kit válasz?

Ne is haragudj, de ennyire nem lehetsz életképtelen.


Nézzük innen a kérdést.

Van egy srác aki ver és nem bízik meg benned(egyébként a féltékenység néha saját magunkból indul)

Nincs konkrét jövőképe.

A másik sráccal lehet beszélni, így nyilván fontos számára a te véleményed.

Ha komolyabbat akar, akkor biztos tetszel neki és megbecsülne.


Vajon ez a kettő közül ki melyiket választaná, nem is tudom.

2015. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha engem zsarolna a barátom már rég kidobtam volna. Egyértelműen a második
2015. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve a kérdéssel van a baj. Miért kellene azonnal belemenekülni egy másik kapcsolatba. Most szimpatikus, és? Gondolom a jelenlegivel is így voltál anno. A függőségen csak az önállóság tud változtatni és lehet hogy abban is segít, hogy megfelelő partnert tudj választani.
2015. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
másodikat
2015. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2015. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!