Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már 4 éve nem láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 4 éve nem láttam valakit de sokszor álmodok vele, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Hát, a valóság az, hogy őt úgymond lezártam meg minden, elég sok mindent nem tudnék neki megbocsátani de sokszor álmodom azt, hogy ezek a dolgok nem történtek meg, és hiába mondom itt most, hogy nemet mondanék, ott igent mondok neki.


Most pl. el akart repülni valahova kiköltözni én meg megakadályoztam és összejöttünk.


A legfurcsább az egészben csak az, hogy ilyenkor mintha nem is én irányítanám magam.


2015. ápr. 28. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt még szereted!
2015. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem álmodsz?:D
2015. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha Edinának hívnak akkor lehetséges.
2015. ápr. 28. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden férfi életében van legalább egy nő, aki mindent lenyel, sosem adja fel, százszor is hülyét csinál magából, és még élvezi is. Ennek a pasinak Te vagy ez a nő.
2015. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy fiu vagy?bocs de ugy irsz mint egy nő..
2015. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én hibáztam hogy nem írtam le :)
2015. ápr. 28. 12:02
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy amit leírtál az úgy megállja a helyét, csak fordítva a szerepeket.
2015. ápr. 28. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ha szabad tudnom?
2015. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szabad, ha elárulod miért érdekel :)

Történeti szemszögből nincs előrébb.


94-ben születtem

2015. ápr. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!