Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűrik ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűrik ezt a nők?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam és a pasija sokszor úgy beszél vele mint a kutyával még úgy is, hogy van körülöttük egy csomó ember.

Az ilyen nők nem érzik megalázónak a helyzetet? Miért nem hagyja el a csaj, ha sokkal különb srácot találna magának?


2015. ápr. 28. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert elfogadja a helyzetet.
2015. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ui.: Nem minden nőre gondoltam, hanem akik ilyenek!
2015. ápr. 28. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

-Alacsony az önbizalmuk, ezért könnyű őket érzelmi terrorban tartani

-Nem tudnak kiállni magukért

-Gyenge jellemek

-Mazochista hajlamúak, ezt élvezik

2015. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
több oka lehet, pl. érzelmi kiszolgáltatottság amivel a fiu visszaél, kóros félelem a szakítástól, alacsony önértékelés, gyerekkorban látott női viselkedési minták követése, stb.
2015. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
A napi egy-két deci g..ci amit viszont szeretnek.
2015. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem, hogy tűrik, hanem ezt szeretik, ez kell nekik.

Persze ha rákérdezel letagadják, de a legtöbb nőnek kell az alárendelt szerep és a megalázás.

Ettől érzik nőnek magukat.

2015. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm évekig együtt volt egy faszival aki totál semmibe vette. NEM élvezte a dolgot, utána összejött egy sokkal normálisabb sráccal és vele most boldog házasságban él. Hogy miért tűrte éveken át a szenvedést, azt én se tudom elképzelni se, de nyilván nagyon alacsony önbecsülés kellett hozzá...
2015. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Láthatod.

Itt is leszavaznak, lepontoznak, miközben férjül mennek ilyen férfiakhoz, meg egész életeket élnek le velük.

Ha meg az embet normálisan bánik velük azzal meg hisztiznek meg megcsalják...

Egy kutyába több értelem szorult, mint a nőkbe.

2015. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amit hármas ír, és mindezek végeredményeképp nagyon sok nő elképesztő méretekben képes hátrálni amkapcsolata érdekében, mert "de hát szeretem". egy idő után elvesztik a realitás érzéküket, és a türelem/kompromisszum készség átcsap megalkuvásba. nagyon sok ilyet láttam már a környezetemben, ha ilyet tapasztalok már csak elmondom, hogy egy nagy tévedés a kapcsolata, de nem megyek bele, mert tudom, hogy teljesen hatástalan már. vagy magától rájön, vagy én hiába mondom sajnos.
2015. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8as, nem tudom elhinni, hogy csak ilyen nőket ismersz. a többségnek nem a megalázás kell egy kapcsolatban
2015. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!