Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
17.-én menszeszem első napjan ki szakadt a gumi, és 22.-én fogamzásgátló injekciot kaptam először az orvostól de előtte nem vizsgált meg... Teherbe lehet esni a menszesz első napjan? Ha igen akkor a magzatra káros lesz a fogamzásgátló injekcio?
2015. ápr. 28. 17:26
 1/7 Pagiva0725 válasza:

Szia nem bántásból de ne legyél már ennyire balfék,vegyél egy terhes tesztet,ha pozitív akkor meny el egy dokihoz,

ő majd megmondja mi is a helyzet.

2015. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor teszteljek??
2015. ápr. 28. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hét után.
2015. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval elseje fele...
2015. ápr. 28. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Komolyan nem is értelek. Fogamzásgátló injekció helyett, miért nem mentél el egyből nőgyógyászhoz és írattál fel esemény utánit, ha nem akarsz gyereket?

Egy nő az egész ciklusa alatt teherbe eshet, csak bizonyos időszakban sokkal kisebb a valószínűsége, de ez nem jelent egyet azzal, hogy nem lehetséges, mert az.

2 héttel aktus után már lehet tesztelni érzékeny teszttel reggeli vizeletből.

Ha pozitív, akkor pedig irány az orvos és megbeszélni a továbbiakat.

2015. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és azt mondta hülyeség fel írni az esemény utáni tabit mert nem lehetek terhes menszi első napjan
2015. ápr. 28. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is akkor értelmes orvos volt.
2015. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!