Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok rajtam kívül akiknek jobban tetszik a kék haj mint a vörös?

Figyelt kérdés
A vörös szerintem öregít. A kék fiatalít. Fessétek a hajatokat kékre!

2015. ápr. 29. 09:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak lányok esetében persze. 25F
2015. ápr. 29. 09:04
 2/10 k.akos99 ***** válasza:

Na ez nem tetszik: [link]


Bocsi kérdező, hogy így írtam, de tényleg nem...


15f

2015. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy direkt, mint neked, nem tetszik. Viszont ha egy nőnek kék haja van és megtetszik úgy az egész ember, akkor nem érdekel, hogy milyen színű a haja.
2015. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem festem kékre..egyébként is nem éppen elterjedt szín... ez is csak egy újabb tivad hülyeség
2015. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy átlagos lányon a kék haj: [link]

Egy jól megválasztott vörös árnyalat természetes és nem néz ki tőle bohócnak az ember. Kékből mind természetellenes és stílus is kell hozzá, ami Magyarországon az embereknek nincs.

2015. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 29. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:

nem hittem volna, hogy itt gyakorin találkozom ilyen kérdéssel :D

az egyik válaszolónak: persze, sokan divatból csináltatják. most ez a menő. nekem személy szerint 14 éves korom óta színes hajam van, mindig más színű, így vagyok önmagam, természetes színekben nem is tetszik. akik akkoriban ezért lenéztek, meg kibeszéltek, azok most színes haja van, mert ez a divat.. :D

20L (kék/rózsaszín/zöld hajjal)

2015. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 6 Azért ő sem egy átlagos lány, nem csak azért mert kék haja van hanem amúgy sem, ő már szép lány. Belegondoltál, hogy átlagosokon, hogy állna a kék haj?
2015. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok középhosszú sötétkék/világoskék hajal és nekem ez elégé bejön egyedi tőle a ember és kitűnök a tömegből viszont tényleg kicsit nagy merészség kell a kék hajhoz nekem is nagy kellet de mivel egyedi vagysok a egész városomban így ilyenre festetem.


19/F

2015. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kék a kedvenc színem !
2015. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!