Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha azt írnám egy fiúnak, hogy hiányzik?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy jártunk,elég érdekes kapcsolatunk volt. Végül is miattam nem jött össze a dolog. Elég meghatározó szerepet töltöttünk be egymás életében az elmúlt kb. fél évben, és már nem beszéltem vele 1,5 hónapja. Ő nem keres, én meg még régebben egy hülyeség miatt töröltem fb-ról, és gondolom így még gázabb lenne, ha ezek után keresném fel.

Személyesen már régen találkoztunk. Egyébként írtam még neki egy hónapja, de nem írt vissza, csak megnézte. Nagyon hiányzik nekem, és tudom, hogy úgysem reagálna rá semmit, de annyira szeretném tudatni vele valahogy, hogy hiányzik nekem. Még ha nem is akar tőlem már többet barátságnál, legalább baráti szinten tarthatnánk a kapcsolatot. Csók volt köztünk többször is, de utána volt, hogy távolságtartóbb lett, meg állandóan szomorúan néz engem.

Annyira fáj, hogy nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni. Azért nem akar velem barát maradni, mert nem tudna rám csak úgy nézni, vagy miért? Nem értem. Írjak neki, vagy ne?


2015. ápr. 29. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle ezeket a dolgokat, Ő biztosabb választ tud erre adni nálunk.

Persze nem egyszerű megkérdezni, de ezt csak ő tudhatja, számtalan oka lehet, hogy miért nem válaszolt.

2015. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki. De nagy valószínűséggel nem fog rá reagálni.
2015. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy gáz lenne, és egy próbát mindenképpen megér, max nem jön be.
2015. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nagyon gáz vagy, emberi érzelmeid vannak.

Idióta.

2015. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 To7ka ***** válasza:

Akármi is lenne az eredménye szerintem azt bánnád jobban, ha nem írnál.:) Annyira katasztrofálisan rossz nem történhet ha ráírsz, és így megadod az esélyt valamire amire vágysz, plusz ugye letisztázod ezeket a gondolataid.


Talán ne azt írd, hogy "hiányzol". pl: "Szia, elmeséled miért nem akarsz beszélgetni? Érdekelne hogy vagy, mi van Veled mostanában, hogy telnek napjaid. Volt egy érdekes, legtöbbször jó fél évünk együtt, nem szívesen írok ki számomra fontos embereket csak úgy az életemből. Normális emberi rövid párbeszéd?:))"


Vagy bármi hasonló, ahol nem feltétlen utalsz az érzéseidre, vagy így mint itt próbáltam picit tárgyilagosan, felnőttesen írod le őket. Ha nem beszél veled nem biztos hogy romantikusan, érzelmekkel tudsz rá hatni, inkább kicsit ilyesmi megközelítésben..:) Hajrá!

2015. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!