Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent? Miért? és lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Miért? és lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha a szerelmemmel álmodom aki nem tud róla hogy a szerelmem de én is az voltam neki legalábbis azt állította hogy nagyon szeret. De én elutasítottam. Na mind1 és már pár hónapja nem beszélünk régen nagyon sokat beszélünk na de ha álmomban sírok érte és azért mert álmomban összevesztem vele akkor ő is velem álmodik?és ez mit jelent hogy vele álmodok még ennyi idő elteltével is...?? mindennap látom...és holnap lesz 100 napja hogy nem beszélünk...
2015. ápr. 29. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

"és holnap lesz 100 napja hogy nem beszélünk..."

Te jó ég... Inkább próbáld meg túltenni magad rajta, foglalkozz mással is az életben, ne pedig minden egyes napon azt számolgasd, pontosan mióta nem beszéltek! Persze, hogy vele álmodsz, ha az egész fejed csak vele van tele... Akadj le róla!

És nem, az, hogy vele álmodsz, még nem jelenti azt, hogy ő is veled álmodik... Ekkora hülyeséget.

2015. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!