Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogy vegyek erőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogy vegyek erőt magamon? Milyen szöveggel menjek hozzá oda, hogy megtudjam, tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy vegyek erőt magamon, hogy odamenjek ahhoz a fiúhoz akit tetszik nekem. Mindig néz engem, meg jönni is szokott a legjobb barátjával utánam. Egyik barátja mondta nekem, hogy tetszem neki. Másik barátja meg mondogatni szokta h " ... csaja" (ezt ugye rám érti), és Ő meg mondja rá halkan hogy 'de jó is lenne..' . Segítsetek kérlek szépen!!

2015. máj. 2. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te biztos, hogy tetszel neki, szóval ne azon gondolkodj, hogy hogyan deríthetnéd ki, hanem teljesen máson. Illetve szerintem neki kéne odamenni hozzád...
2015. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem mer vagyis fél, meg amikor egyedül is sétálgat a suliban, akkor is a közelemben van de nem jön oda hozzám. Legjobb barátját megkérdeztem hogy tetszem-e neki/szerelmes-e belém és azt mondta hogy ugy nem szerelmes belém. És tétlen vagyok, hogy most mivan.:(
2015. máj. 2. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mondd neki, hogy " beszélgethetünk, ha gondolod, de csak ha egyedül vagy" De ne ekkor állj le vele. Ezzel több dolgot is közölsz, azt hogy szívesen megismernéd, meg azt is hogy nem kellenek a beszélgetéshez utánfutók. Innentől az ő dolga, hogy megteremtse az alkalmat. És persze, ne azzal indíts, hogy tetszel-e neki. Ez majd úgyis kiderül már abból, ha keresni fog.
2015. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2: Nem kell rögtön szerelembe esni, kialakul az egy kapcsolatban. Igazából valódi szerelmet nem tud úgy megélni egy ember, hogy még kapcsolatban sincs vele, szóval ilyeneket ne várj el tőle.

Akármivel is mész oda hozzá, szerintem örülni fog neki.

2015. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítséget mindenkitől!:D Még egy kérdésem lenne: ha nem merek hozzá odamenni , akkor hogy vegyek erőt magamon, hogy oda menjek hozzá?
2015. máj. 2. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: Előszöris mitől félsz? Az elutasítástól? Attól, hogy nem tudsz mit mondani? Egyéb?
2015. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát az elutasítástól is, meg attól is hogy nem tudok majd mit mondani - le fagyok majd amikor a szemébe nézek, meg még hogy a barátai majd cikizni fogják/fognak őt/minket, azzal h odamentem hozzá beszélgetni vagy ilyesmi.. Ilyen apró dolgokon.:(
2015. máj. 2. 12:47
 8/13 anonim válasza:
Ha nem mersz odamenni hozzá,akkor írjál rá és majd megbeszélitek,hogy mikor találkoztok.Ha a barátai mondták,hogy tetszel neki,akkor nincs okod félni.Vagy ha nem akarsz ráírni és egyedül szokott járkálni,akkor oda is mehetsz hozzá.
2015. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: Na és miért utasítanak el? Tudod, hogy tetszel neki. Hülye lenne így bárki elutasítani téged.

Nem tudsz mit mondani: Találj ki előre témákat/kérdéseket. De ne tervezz meg egy egész beszélgetést, mivel nem tudhatod előre az ő mondanivalóit, reakcióit.

Hogy lehet valakit emiatt cikizni? Nagy gyökérség, aki ilyet tesz. Ki az aki szerint ciki ismerkedni?!


Egyébként hány éves vagy? :)

2015. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

1.v.: Az a baj, hogy nem tudok ráírni sem, mert ma letiltott facebookon és semmit sem csináltam. Néha egyedül szokott sétálni.:)


2.v.: Régebben még ronda szavakat is vágott hozzám..Viszont én nemrég tudtam meg, hogy tetszem neki, Ő meg már 16 hónapja tudja. 14 leszek.:)


Köszönöm mindkettőtöktől a biztatást.:D

2015. máj. 2. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!