Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez félelmetes, mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez félelmetes, mi legyen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit 3 hónapja. A baj az volt hogy kérdeztem mivel foglalkozik de csak szó vicceket használt sosem akarta elmondani! Például mindig hulla fáradt meg ,hullául nézz ki mikor hazaér. Nekem mindig azt mondta hogy hulla fehér vagyok aztán elegem lett és megmondtam hogy viszontlátásra! Ekkor mondta el hogy Bonc mester. Hirtelen elfogott az undor elszeretném kerűlni mert nem akarok tőle semmit! És amikor azt mondta régebben hogy haza viszi sokszor a munkáját én ebbe bele sem akarok gondolni mire gondolt! Most leráztam de félek hogy újra megjeleník de beszélni sem szeretnék vele..Mi legyen ha megkeres?
2015. máj. 2. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Öld meg. Mást nem tudsz csinálni.
2015. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Addig ne izgulj, amíg nem leszel a páciense.
2015. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
köbd szájba.... és ezért nem lessz más az ember a munkája miat ha végkép nem tuc velle lenni akkor mond meg neki hogy hagyátok eszt az égészet
2015. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is gaz! Rendes becsuletes munkaszereto allampolgar! Lehetnel egy kicsit liberalisabb! Ra ugyanugy vonatkoznak a torvenyek. Nem kellene felned tole! Az en csaladomnak is ilyen fekete humora van. Tiszta Addams Family! Nagyon viccesek. En nem ilyednek meg. N
2015. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nézzem le a munkáját,de taszítani kezdett emuatt mégis! Az sem érdekelt volna ha közmunkás,de hogy Bonc mester..
2015. máj. 2. 20:22
 6/12 anonim ***** válasza:

A focis csapattársam is boncmester és az egyik legjobb barátnőm is az akar lenni...ezzel mi a baj?

Az, hogy viccel vele, szerintem azért van, hogy oldja a feszültséget, amit a munkája említése kelt másokban, nem kell egyből parázni!:D

2015. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy Kérdező!Örülj hogy van munkája,főleg egy olyan munka amire kevesen képesek.Ezért félni meg undorodni.Jó hát nem vagyunk egyformák.Én pl szoktam henteskedni,akkor tőlem is félnél?
2015. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 3005 ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, még annyit tennék hozzá, hogy nem érdemled meg azt az embert, süllyedj el szégyenedben.
2015. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, ezek után tükörbe nem tudnék nézni. Mit képzelsz te magadrúl He?
2015. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ti kik vagytok hogy más fölött ítélkeztek? Mindenki más,ha ez nekem nem fér bele az az én dolgom . Ki ráz a hideg ettől és ne olyan emberek okoskodjanak akiknek ki tudja mi van a füle mögött! Ha okosat nem tudtok mondani ami a kérdéshez értelmes válasz hallgassatok mert a csend értelmesebb mint a kommenteitek! Nem az embert nézzem le emiatt,de nem tudjátok értelmezni a dolgot! Itt mindenki okos meg milyen jó ember,aztán amilyen kérdések itt vannak fent amit ti tesztek fel ehhez képest semmi! Úgyhogy éljétek ki magatokat, ha ennyíre unatkoztok mert ha itt sok embernek lenne normális párkapcsolata,nyílván nem lennétek itt,meg nem lenne ez a sok jajj de "magányos" vagyoj meg stb duma!
2015. máj. 2. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!