Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg kevésbé felszínesek és válogatósak párválasztásnál mint a nők? Miért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, legfeljebb az elkeseredd nyomik. De ez mindkét félre igaz.
2015. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Elkeseredett*
2015. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Általánosságban igen. Azért mert szintén általánosságban a férfiak jobban és többször akarják a szexet. Ezért nem válogatnak annyit.


L20

2015. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
1-es te is nyomi lennél, ha csúnya fiúnak születsz és nem jön a pina házhoz hiába tepersz :P
2015. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
4: jól van, magyarázd be magadnak a társaiddal, amúgy meg leejtem magasról a véleményeteket.
2015. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Igen, mert a nőknél van az összes pina!
2015. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
igen mert mi nem csak a külsőt nézük meg hogy ki milyen magas
2015. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy kevésbé felszínesek illetve ilyen is van olyan is van, ha komoly kapcsolatról párkapcsolatról beszélünk azért úgy is menetközben derül ki hogy a pár mennyire passzol össze a hétköznapokban. Biztos van olyan pasi is akinek k a külső elsődleges én nem ilyen vagyok, fontosabb hogy a lánnyal nővel legyenek közös pontok hasonló érdeklődés és valamilyen szinten a két ember kiegészítse egymást
2015. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Ugyanúgy számít többségüknél a külső például. Mondjuk egy kövérkés, csúnyácska lányról kevesen álmodoznak. Belsőleg is ugyanúgy vannak elvárások, csak nem feltétlenül ugyanazok mindkét nemnék.

Esetleg akiknek már nagyon "kiéhezettek", nekik mindegy, csak legyen valaki, nekik kevesebbek az igényeik.


Annyi, hogy a férfiak valamivel vizuálisabbak, tehát jobban le lehet venni a lábukról őket a szépséggel, a nőket meg könnyebben meg lehet fűzni jó dumával. Tudom, általánosítok, nem mindenkire érvényes az adott nemből ez, de többségben ezt tapasztalatom.

2015. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is érdekel. Én megválogatom azt, hogy kivel szeretnék lenni. Olyasvalakivel tudnék lefeküdni akit vonzónak tartok. Ez nem felszínesség, mert egy nőben nem csak a külsejét nézem, de ettől függetlenül fontos az is. Szerintem nem kéne foglalkozni ilyen dolgokkal, mindenkinek más tetszik másra indul be, ha nem éri be az első lánnyal akit meglát, akkor keressen addig míg nem talál egy megfelelőt, nem kell túl bonyolítani.
2015. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!