Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem viszonozza az érzéseim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem viszonozza az érzéseim, beszéljek vele még?

Figyelt kérdés

megirtam a sracnak akivel hosszu honapok ota beszelunk hogy mit erzek iranta, erre nem mondott semmi konkretat csak hogyez nem realis es hogy csalodott vagyok-e, biztositott hogy reszerol nem valtozik meg koztunk semmi es nem akar kerulni. de ezek alatt a honapok alatt olyan jeleket kuldozgetett amirol azt hittem kolcsonos a dolog, minden kepemet likeolta tanacsokat adott, megdicserte a kulsom es minden nap beszeltunk, szoval vagy oriasi pofont kaptam, vagy o is igy erez csak nem meri bevallani mert messze lakunk egymastol nagyon es ugysem lenne belole semmi... de teljesen kesz vagyok. mit tegyek? nagyon nagyon hianyozna ha nem beszelnek vele tobbet de igy hogy beszelunk megnyugtat hogy van viszont a fajdalom olyan eros... szerintetek?

19/l



2015. máj. 4. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat képzelsz bele. Megmondta, hogy nem akar tőled semmit. Barátzóna. Érd be ennyivel. Ha meg ez nem megy szakítsd meg a kapcsolatot, mert addig ugyan úgy fájni fog, míg minden nap látod és beszélsz vele.
2015. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!