Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon kicsi mellem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon kicsi mellem van (inkább nincs), akkor teljesen feleslege fürdőruhát nézegetnem? Nyáron nagy ívben kerüljem el a strandokat?

Figyelt kérdés
Nem önsajnáltatós kérdés, hanem... most komolyan. Ha nem mennék strandokra meg tengerpartokra, akkor azzal nem csak másokat mentenék meg, hanem magamat is. Mármint másoknak a szemét, nekem meg a... "lelkemet", vagy mit. Szóval full komolyan, az a megoldás, ha nem megyek strandra?

2015. máj. 4. 11:16
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
7%
igen
2015. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
57%
Szegény ostoba lány..
2015. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Ja amúgy nem tudtad? A strandok ki vannak táblázva, hogy C kosárméret alatt belépni tilos..
2015. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%
Vannak Push Up fürdőruhák is.
2015. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vegyél fel búvárruhát...tudod a kecske és káposzta esete...


és miért is érdekel téged, hogy mások mit látnak/gondolnak?

mehetsz meztelenül is strandra, legalább nagyobb lesz a bámulók száma :D és akkor tényleg felesleges fürdőruhát nézegetni :P

2015. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

1. attól még lehetsz szép, hogy pici/nagyon pici a melled

2. strandra azért menj hogy jól érezd magad, a barátaid nem fognak vele foglalkozni, idegenek véleményével meg ne foglalkozz, magába mindenki azt gondol amit akar, te ezt kaptad, bele kell törődni és élvezni az életet:)

3. kisebb cicire is kapni szép fürdőruhákat, szóval ne is gondolj ilyenekre, menj vegyél egy szép ruhát

23F

2015. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
kis melleket is szeretek nézni.
2015. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Én tipikusan a kis melleket szeretem. És nagyon sok srác van így.

Szóval menj és nézz magadnak egy fürdőruhát! Olyat amiben jól érzed magad. Nehogy emiatt elkerüld a strandokat, tengerpartokat, csomó jó dologból maradsz ki, ráadásul alaptalanul

2015. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert strandra csak modellek járnak?:D Ne legyél már buta.
2015. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%
Bármikor cserélnék veled. Én duci vagyok és nagyon nagy a mellem (D). Annyira zavar edzésnél is és ruhaválasztásnál is, mindig megbámulnak, nem is voltam 5 éve strandon. Nagyon boldog lennék, ha egyáltalán nem volna mellem.
2015. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!