Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy biszex vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy el akarom mondani neki, de nem tudom, hogy hogy. Nem vagyok biztos benne, hogy megértené és félek, hogy utána máshogy nézne rám...de igazából nem biztos, hogy biszex vagyok...csak szoktam lányokon gondolkozni...fogalmam sincs mit tegyek...

Segítsetek lécci! Nagyon fontos!


2015. máj. 4. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán közöld vele, hogy téged a lányok is érdekelnek. Esetleg nyugtasd meg, hátha félreérti, hogy nem azért mondod el neki, mert tőle akarsz bármit is, csak ő a legjobb barátnőd és valakinek el kellett már mondanod.

Ennyi

2015. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
0%
"Te Gizi! Figyelj, biszex vagyok. Vagy mégsem. Na, majd egyszer végre eldöntöm azt, ami elvileg egy genetikailag adott tulajdonság."
2015. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hülyének fog nézni! Vagy meg fog utálni...
2015. máj. 4. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod?

Ha tényleg jó barátnők vagytok akkor ez nem változtat semmin.

Ha haver közölné, hogy búza és én tetszem neki, akkor sem fordulnék el tőle, max próbálnék segíteni neki olyan srácot találni aki olyan mint én. Vagy nem tudom, de attól még a barátom. Ennyi.

HA meg emiatt megutál, vagy nem akar barátkozni veled tovább akkor nem is volt igazi barát.

2015. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, de a helyébe utána én is "félénk", hogy többet fog érezni irántam...

Vagy esetleg nem megyünk együtt többet sehova

2015. máj. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!