Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok es teherbe estem. (Nem múltam el 18) Nagyobb gond hogy nem tudom ki az apa. Hogy mondjam el a szüleimnek? (Nem jött meg es a terhességi teszt is azt muttata)

TULFIATAL/l



2015. máj. 5. 00:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy nentudod ?:D Jézusom remelem fake kérdés :00
2015. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egy barikád mögül.

Még halvány jelöltjeid sincsenek?

2015. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
de komolyan, hány éves vagy???
2015. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
apa anya ringyo vagyok terhes lettem fizessetek ki az abortuszt ha nem akartok egy gyereket felnevelni helyettem
2015. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Hany eves vagy? H h nemtudod? Reszeg voltal?
2015. máj. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Most visszafogom a megjegyzésemet, erről úgyis mindenkinek megvan a véleménye és le is fogják írni.

Abortuszról lehet szó, amennyiben van némi (éleg sok) spórolt pénzed. Nem tudom pontosan mennyi, de olyan 30 ezer forint körüli összegért végzik az abortuszt.

Vagy ez, vagy szólsz a szüleidnek és viseled a hülyeséged következményeit, ahogy érett lányhoz illik.

De bármi történjék, ne ess magadnak ruhafogassal!!

2015. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ööö, ugye fake kérdés? Ha nem, akkor ugye nem vagy sokkal 18 alatt? És ugye pesti vagy?
2015. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mai fiatalság..👌
2015. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, apu! Emlékeztek még arra az esetre ami veletek történt anno? Tudjátok, nincs még egész 18 éve. Na úgy jártam most én is. Remélem megértitek.
2015. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
14 vagyok. NEM FAKE KÉRDÉS! Nincs annyi pénzem. Talán megértik a szüleim. Ha nem hat akkor mindegy,..
2015. máj. 5. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!