Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak válogatnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak válogatnak a nők között? Mi alapján?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igényeik alapján.
2015. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
személyiség
2015. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marko polo ***** válasza:
72%

Az alapján hogy a nôk is válogatnak a férfiak közt...

Egyébként nemár hogy a csík húzza a repülôt...

2015. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem egy egzakt tudomány. Minden férfi más alapján válogat.

Én például elsősorban az arcot nézem. Emellett pedig fontos, hogy ne legyen molett, mert én sem vagyok túl nagydarab, elég furán mutatnánk egymás mellett.

De vannak mellpártiak, akiknek a nagy didkó az elsődleges.

Ahány ház, annyi szokás.

2015. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nincs ,csak forditott szituációban,Férfiak próbálkoznak sok nőnél,és azzal kezdenek kapcsolatot akinél sikert érnek el,maximum a nők válogatnak csomó pasi közül és nem kell törjék magukat...egyéb kérdés?!
2015. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marko polo ***** válasza:
Jajj... Elnézést, rosszúl értelmeztem a kérdést! Egyébként minden férfi Más alapján... Én pl. Személyiség alapján, aztán kinézet...
2015. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Testalkat, stílus, személyiség, etnikai hovatartozás, viselkedés, ápoltság ezek jutottak hirtelen eszembe.
2015. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szem, száj, haj, testalkat magyarán összkép alapján. Nekem az arc a legfontosabb, hogyha nem tetszik akkor nem szeretnék többet barátságnál.

Szerintem aki nem válogat az elég igénytelen, igenis meg kell válogatni azt, hogy kivel szeretnénk együtt lenni, mert csak így lehetünk igazán boldogok. Én nagyon rosszul érezném magam, ha csak azért jönnék össze valakivel, mert úgymond nem volt számomra jobb, magamnak és a lánynak is ártanék ezzel.

Amúgy mindenkinek más tetszik és mindenki másban látja a vonzót, ha megtetszik a lány külseje és jó személyisége van, van sok közös témánk elég jól összeillünk, akkor mindenképp kell az a lány. :)

2015. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!