Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom most "féktelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom most "féktelen, bulizós" nyára?!

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem. Az elmúlt 4 évben, és most is komoly kapcsolatban vagyok, sosem voltam annyira bulizós típus, eljártam, be is rúgtam jó párszor, volt egy éjszakás kalandom is, mégis mindig a hosszú kapcsolatok híve voltam.

Nincs ez másképp most sem: szeretem a barátnőmet! nem akarom megcsalni!

De motoszkál bennem a gondolat, irigykedem másokra, akik leköltöznek nyaranta haverokkal a balatonra, velencei tóra, tiszakécskére, vagy bármi felkapott helyre és fék nélkül buli, pia, csajozás, szex, strandolás 2 hónapig...:(

Mintha nem is tudom..hiányozna ez?! de anno mikor fiatalabb koromban én is jártam évekig péntek szombat este, nyaranta meg majdnem minden nap, inni, szórakozni, bulizni stb...akkor meg pont hogy komoly kapcsolatra vágytam.

Kicsit úgy érzem magam mint mikor a 30as férfitársaimra rájön hogy ujra 20 évesnek hiszik magukat, diszkóznak, 17 évesekkel d/gnak, meg ilyenek...

Vagy csak ki kéne engednem a gőzt, és berúgni a haverokkal, pár napig nem beszeli a baratnőmmel, meg ilyesmi?!

nemtudom...

Még egyszer mondom: szeretem a barátnőmet! igaz nem "tökéletes" nő számomra, de én sem vagyok az, és belső lelki világban semmi pénzért nem cserelnem el egy üres cicababára, aki csak egyvalamihez ért, de ahhoz nagyon.

24/F



2015. máj. 5. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ereszd ki a gőzt és menj el szórakozni. Lehet, hogy beleuntál a mindennapokba.

(Nem arra buzdítalak, hogy csald meg a barátnődet, mert NEM! Csak bulizz, legyél a haverokkal.)

2015. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos sehol nincsen kőbe vésve, hogy ne tedd amit akarsz.

Mert szép dolog a kapcsolat és a közös élet, de saját magunkra is kell időt szánni. Semmi akadályát nem látom, ha haverokkal lemész pár napra ba**nádpuszta felsőre partizni. Szigorúan barátnő/feleség nélkül. Magaddal foglalkozni, jól érezni magadat, barátokkal ellenni mint a befőtt. Kell ez is.

Az más kérdés, hogy ne csald meg, mert nem szép dolog.

Szóval igen, irány a "haverok,buli,kanna" mert olyan is kell. Ő meg menjen barátnőkkel. Otthon találkoztok, pár nap múlva és kész.


Mellesleg nem hisszük magunkat 20 évesnek, csak leesik, hogy közel sem vagyunk öregek :D (de tényleg közel sem) Az más kérdés, hogy nem akarok a parkett ördöge lenni, mert azt már nem élvezem, de szétcsúszni pár ökörrel (akiket haveroknak hívunk) az jó dolog. Nem mellesleg egy vonzó formás tizenéves csajt minden férfi vonzónak lát, ennek ehhez semmi köze. Amíg van tesztoszteron a vérünkben addig ez nem fog változni, készülj fel rá :D

(Az külön kérdés, hogy le kell e fektetni/lefektethető e.)


Szóval pár napra kapcsolj ki, és magatokra is legyen időtök néha egymástól független programban. Én lőtérre járok le rendszeresen 1-2 napra, párom is valami őt érdeklő tanfolyamra jár vagy barátnőzik, nem vagyunk össze szigszalagozva :D

2015. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igazából nem lakunk egyutt.

csak hétvégente látjuk egymást, hol nálunk, hol náluk vagyunk. szóval hétköznap sosem talalkozunk.

mindketten dolgozunk.

akkor lehetséges, ohgy be kell iktassak valami iszogatást vagy egy laza discot vmikor haverokkal, vagy akár egyedül is...:)

2015. máj. 5. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"meg majdnem minden nap, inni, szórakozni, bulizni stb...akkor meg pont hogy komoly kapcsolatra vágytam. "

Pontosan erről van szó! Az ember ilyen. Mindig arra vágyik, ami éppen nincs meg.

2015. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!